?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 18 Aralık 2017 - Kategori: Akü Takviye, Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Çekici, İş Makinesi Taşıma, Kamyon Çekici, Kiralık Forklift, Kiralık Vinç, Kurtarıcı, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Otobüs Çekici, Tekne Taşıma, Yat Taşıma, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
12 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Küçükçekmece-Oto-ÇekiciKüçükçekmece oto çekici çevresine yararlı işlerin çıktığı yol yardım kurumu olup tüm taşıtların araç çekici ile taşınmasında ön ayak olarak yardımda bulunur.

Konum itibariyle etrafında sayısız büyük bölge merkezlerin tam ortasında kalarak esnaf yoğunluğu bakımında son derece hareket içinde geçen günlerin yaşandığı semtin adıdır.

Hava limanına yakınlık derecesinden ötürü buraya gelip arızalı duruma düşen araçlara kısa sürede araba çekici gönderimi sağlamayı zamanından evvel gelerek yerinde onarıma müsait ise yapar değil olmuyorsa hiç beklemeden taşıma yöntemiyle markanın yetkili noktasına alarak buradan yapılmasını bekleriz.

İstanbul gibi koca şehir dünya üzerinden 190 küsur ülke içinde yarısından fazlasından büyüklüğü itibariyle bu şehrin araba fazlalığı onlarca devletin insan kalabalığına eş değer vaziyettedir.

Küçükçekmece oto çekici çağrı merkezine ortalama olan kayıt sayısı 50 ve üzerinde sayıları tespit edilmiş ona göre teknik donanım konusunda yol yardım araçlarının hiçbir şekilde eksik malzeme ile size gönderimi yapılmaz.

Araç çekici firmaları kendi içlerinde ele aldıkları bir takım güvenlik önlemlerini ellerinden bırakmaz çalışma arkadaşlarıyla istişare halinde kalırlar çoğumuzun sandığı kadar basit iş olmadığını yollarda kötü şekilde kalmış arkadaşlarımız anlatır böyle bilmezdik derler.

Acemi adamların yapacağı türden hizmet değildir kesinlikle araba çekici ile çalışırken arkanız kollanmasını sağlama almazsanız ALLAH korusun istenmeyen çok feci olayların içinde kendinizi bulursunuz emniyet şeridinin haricinde çalışmalara girişmeyin.

Küçükçekmece oto çekici başarısız kaldığı kurtarma sayısının bir elin beş parmağını geçmediği gibi onlarında kalan arabaların hatalı harekete geçmeleri sonucunda yarıda kesmek zorunda kalmıştır normal sistemde hiçbir şekilde geriye boş dönmeyi kendimize yedirmeyiz.

Yol yardım için arayan kişilere öncelik olarak arabasının ne gibi bir durumda olduğunu sorarız hasarlıysa hasarını arıza ise nedenini sorduktan sonrası işe göre garajdan özel amaçlı kurtarıcıyı göndererek gittiği işin sıkıntısız olmasına emek sarf ediyoruz.

Basın ekspres yolundan ikitelli istikametine giderken sol tarafta bulunan bize ait otopark bölgesinin içinde çeşitli boyutlardan iş makinelerini görebilirsiniz gerektiğinde bunların kiralanmasında aylık ve yıllık gibi seçenekleri size sunarız işimizin değerini Küçükçekmece oto çekici firması olarak biliyoruz.

Acil işlere önemli olduğunu telefonun karşısında bulunan personelimize belirtmenizi önemli olduğunu anlatmanızı vurgulayın.