?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 06 Temmuz 2013 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kiralık Yat

Kiralık Yat

Şirketimiz Ege, Akdeniz, Marmara ve Karadeniz olmak üzere Ülkemiz sınırlarında bulunan tüm denizlerimizde. Yat, motor yat, yelkenli, katamaran tekne kiralama hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Kiralık yat hizmetini sunan kurumumuz çeşitli deniz araçları ile 365 gün 7/24 sizlere hizmet sağlamakta oldukça başarılı.

Uluslararası tecrübelere sahip yüksek deniz bilgisi olan kiralık yat kaptanlarımız ve gemi mürettebatlar sizlere muhteşem gezi manzaralarını sunmaktan mutluluk duyar.

Şirketimiz aktif olarak kiralık yat, hava alanı transfer, helikopter transferi, limuzin kiralama, vale park, vip transfer, araç kiralama olarak hizmet vermektedir.

Personellerimizin eğitimli olması ve sertifikalı olarak güler yüzlü işini en iyi derecede yapan sizlerin istekleri kiralık yat firması sizlerin istekleri doğrultusunda gider.

Rota üzerinde hareket ve gitmek istediğiniz yerlere zamanında ulaştıran kadrolarımız mevcut olup en iyi bilgi ve birikime sahiptir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendisini yenileyen şirketimiz teknoloji yakından takip etmektedir.

Kiralık yat şirketimiz ile ilgili bilgi ve referanslarımızı resmi net sayfamızdan takip edebilirsiniz.