?>

Skip to content

Kaynarca-Oto-ÇekiciKaynarca oto çekici sizi mutlu yapan kalitesi ve güvenirliği daima yanınızda olan hizmetiyle oto kurtarıcı işinin vazgeçilmez yol yardım firması olmaktan mutlu.

Devlet yolunun tam ortasından geçtiği mahallenin son 15 yıl içinde ani atağa geçme durumu nedeniyle bizlerde boş durmadık sürekli çalışmaların içine girerek bölgenin lider konumuna yükseldik.

Artık bütün otomobil esnafının işlerini yapan işletme olmak bizim büyüme hızımızı biraz daha pratik hale getirmiştir sizlere karşı olan iş yapma duyularımızı şehirler arası çalışan koca filoya çevirdik.

Gündüz çalışma arkadaşlarıyla gece çalışan personeller farklı pozisyonlarda işlerini aksatmadan sizin bütün ihtiyacınızı karşılamak adına durmak bilmeyen doymayan başarının disiplinli mantıklı zararsız işlerden olduğunu iyi biliyor öyle yapıyorlar.

Kaynarca oto çekici rakipsiz iş gücünü tüm müşterilerine yaşatarak bundan sonraki taleplerin daha iyi şekilde organize olmasını sağlamaktadır.

Son zamanlarda büyük araçlara yaptığımız yatırımlardan medyada geniş yankı uyandırması kalitemizin asla tesadüf olmadığını diğer peşimizden gelenlere örnek şirket ve işletme olduğumuz hakkımızda verilen güzel beyanlardan görmekte duymaktayız.

Pendik ilçesinin nüfus bakımından en yoğun mahalleleri arasında kalan kaynarca kozmopolit yaşayanlarının her bölgeden insan topluluğuna ev sahipliği yaparak güzel karma yaşam bölgesi olarak sakin ve huzurlu yaşanacak yerler arasında kalmaktadır.

Sahil tarafından başlayan güzergah ile hiçbir yere sapmadan Bağdat caddesi ile buluşursunuz yaklaşık 40 kilometre boyunda ip gibi gidebilirsiniz.

Kaynarca oto çekici değerli müşterilerinin bir sözüne dağları aşarak gelmesi uzun yıllara dayalı dostane ilişkiler sonucunda oluşmakta birlikte işleri başarmakta.

Alınmış olan yeni saha araçlarının sürekli bakımlarını vaktinden önce yaparak özellikle hidrolik sistemlere aşırı şekilde itinalı titiz davranırız bakmazsak işe gittiğimiz vakit istemediğimiz türlüden hatta daha da tehlikeli işlerin başımıza açılmasını kesinlikle istemeyiz.

Araçların müşterilerin hoşuna gidecek biçimde sürekli olarak temiz olması içinin bakımlı yağsız ve temiz kokmasına önem vererek size karşı kötü şekilde gözlerinizde ve aklınızda kalmayı hiç düşünmüyoruz.

Seneler içinde bir çok farklı yenilikleri işletmemize kazandıran sayın yöneticilerimiz ile operasyon merkezinin bizlerin üzerinde emeği ve hakkı büyüktür.

Kaynarca oto çekici takdire şayan çalışmasını sizlere karşı beslediği sevgisini lider olarak sürdürmeye gayret vermekte.