?>

Skip to content

Kasımpaşa-Oto-KurtarıcıKasımpaşa oto kurtarıcı sınırlarında adam gibi görev yapan kimseyi aldatmayan oto çekici ve yol yardım hizmetleri şirketidir.

Oto kurtarma bizim işimiz. Sağlam işine hassas bir denileni iki etmeyen kalitesinin ardından liderlik vasfını sağlamış hizmet işletmesi olup her olanakları araç sahiplerine ileten sorumluluklarını bilip ona göre kararlar alan yardım kuruluşu olmuştur.

Civar şehirlerden ilçeye gelip burada olumsuz olarak kalan misafir arabalara illerin dışına uygun paralara araç gönderen çevresinin takdirle karşıladığı işlere imzasını atan karakterli iyi firma olarak kalmaya devam edecektir.

Büyüklerine nasıl davranacağını bilip firmasını akıllı şekilde başarıya koşturan yöneticilerimiz semtimizde uzun yılları aşarak gelen tecrübelerini yeni yetiştirdikleri çalışanlarına aktarıyor.

Kasımpaşa oto kurtarıcı dün açılan hizmete giren kurum değildir aksine tüm bağlantıları güçlü kuvvetli projelerin bitmesinde teknik desteğini esirgemeyen sosyal sorumluluk çerçevesinde çalışmalarının yürütülmesini ister.

Tepeden inme olarak bir yerlere gelmeyi kesinlikle yapmamış attığı tüm adımların hesabını kitabını tartarak şu bulunduğu konuma ulaşmış olup her karışından alın teriyle boğuşma yaparak büyümüştür.

Diğer çalışmayan işi beceremeyen kurumların aksine modern olmak yolunda anlaşmalı kurumların sözlerini ikazlarına uyum göstermesi saygıyı hak etmesine gösterilen kaynaktır.

Çalışmalarını ince eleyip sık dokumasıyla tanınır her işe balık gibi atlamaz önce hesaba katar artıyı eksiyi görüp sonra işini icra eder.

Değerli ve sevgili veli nimetlerin firmamız üstünde hak sahibi olduklarını biliyoruz.

Kasımpaşa oto kurtarıcı telefonuna gelen her çağrı bizim için eşsiz şekilde değere sahip olup işin büyük küçük olması hiç önemli değil amaç onu başarılı biçimde yapmaktır.

Yalandan meseleler üzerinde durmayız somut olsun gösterin yaslanın arkanıza vakit harcamayın biz bu işi iyi şekilde severek yapıyoruz.

Bunca hakkımızda verilmiş olan referans ve iyi niyetli açıklamalar tepeden gelmiyor çalışınca oluyor.

Bu şirin ve güzel tarihi çok eski Beyoğlu ilçesinde yaşam akıcı olup her gün yüz binlerce misafirini ağırlamaya devam ederken üstümüze düşen işlerin yapılmasında öncü olarak kalmaya devam edeceğiz.

Çalışmaların daha ileri düzeye gelmesi bakımından kendimizi geliştirmek adına bir takım önlemleri alarak kaldığımız yerden Kasımpaşa oto kurtarıcı firması olarak devam edeceğiz.