?>

Skip to content

Kasımpaşa-Oto-ÇekiciKasımpaşa oto çekici İstanbul ilçesinin çok eski semti olan burada yol yardım işlerinde ve oto kurtarıcı hizmetlerini size sağlar oto kurtarma desteği verir.

Eski tarihlerden günümüze kadar bozulmayan dokusu ve insanlarının yaşadığı alanda herkes birbirini iyi şekilde tanır ve bilir.

Artık tüm sakinlerin arkadaş ahbap olduğu bölgenin diğer hizmet işlerini yıllarca ara vermeden biz tarafından yapılması da asla kalitemizi bozmadan her gün yeni başlayan şirket gibi aynı heyecan ile çalışmalara son hızla teşvik ediyoruz.

Beyoğlu belediyesine bağlı olarak belki yoğunluk bakımından ev hane ile yaşam alanları içinde oldukça kalabalık olup gece gündüz yaşam başkadır.

İnsanları kibar görgülü ve bilgili olarak tanınır.

Kasımpaşa oto çekici firmasının kuruluş tarihi eskiye dayanır Dolapdere oto sanayi sitesi bölgenin tamir işlerine bakan servislerin olduğu alandı bizde sabit müşterilere burada kesintisiz destek ile oto kurtarıcı işlerinde elimizden geldiği kadar yapmaya çalıştık.

Tanıyan tüm çalışma sergilediğimiz kurumla işletmeler kalitemizin hiç sönmeyen ateş gibi yandığını hedeflerimiz doğrultusunda daima yükseklere tırmanmaya yol gittiğimizi bilir.

İyi işin olmasını isteyen kaliteli servise gitmeye mecburdur profesyonel ile amatörlerin arasındaki fark iyi kötü olarak gözle bariz şekilde görülür.

Kasımpaşa ile Taksim arası araba mesafesi 1 kilometre yaya olarak yürümeye başladığınızda 5 dakikanızı almaz efendim turizm açısından bakarsak bölgenin Dünya üzerinde markası çok sağlam olarak tanıtımı yapıldığıdır.

Kasımpaşa oto çekici bölgenin araç trafiğinde geniş bilgi ve birikime sahip olup müşterilerine işlerinde daha kısa olan yollardan gitmeyi tercih ederek kurtarma işinin çabuk olarak yapılmasında ön ayak olmayı her zaman için programlı olarak görmekte.

Sizlerin ilçemizden satın aldığı ve yahut arıza yapan otomobil ile diğer kara taşıtlarının başka illere transferini çoklu çekici hizmetinin beş araba taşıma ve sekiz adet araç götüren kamyonları bünyemize alıp diğer bu işlerin yapılmasında kurumsal katkıları değerli çalışma ortaklarımıza tanıtım amacıyla yürütüyoruz.

Kendi bölgemizin dışından tüm İstanbul üzerinde oto kurtarıcı ve yol yardım çalışmalarımız artarak devam edecektir. Başka ilçelerden destek almak için bizlere ulaşmanız sizler açısından önemlidir.

Kasımpaşa oto çekici lider ve söz sahibi işletme olarak sizler ile varlığını sürdürmeye niyetlidir.