?>

Skip to content

Kartal-Oto-ÇekiciKartal oto çekici bize gelen tüm oto kurtarıcı taleplerini zamanında yol yardım ve oto kurtarma araçlarını gönderme işlemini yaparak yardım sağlarız.

Profesyonel işlerin başarılı takımı olarak her zaman sahada sizleri vaktinde gelen çekici araçlarımız ile taşıyarak tüm yetkili servis noktalarıyla anlaşmalı iş yapmaktayız.

Araçların bakımsız olarak yola çıkmalarından kaynaklanan arıza haricinde hasarlı kazalarında yaşandığı Kartal bölgesinde sizlere değişik şekillerde yardımda bulunuyoruz.

Deneyimli personeller ile yıllarca beraber çalışmanın vermiş olduğu kazanımlar size çok kaliteli hizmet vermemizin kaynakları olarak geri dönmektedir.

Kartal ilçesi İstanbul civarlarında kalabalık nüfus araba fazlalığı bakımından çok hareketli alanların ilk sıralarında yerini alarak trafik çilesinin yaşandığı merkezlerden olmaktadır.

Kartal Çekici, Kartal Oto Çekici, Kartal Acil Çekici, Kartal Araç Çekici, Kartal Araba Çekici, Kartal Kamyon Çekici, Kartal Otobüs Çekici, Çekici, Anadolu Yakası Çekici, Kartal Ahtapot Çekici, Kartal Çoklu Çekici.

Genelde araç arızalarına giden çekici kamyon ve kamyonetlerin arabayı yükleme yaparken aldığı güvenlik önlemleri altında sizi ve aracınızı düşünerek iş yapma yeteneğinde olup kalitemizin ne şekilde yüksek olduğunu gözlemleme yapabilirsiniz.

Kartal ilçesinden yurdumuzun her iline bölgesine araç taşıma işi yaparak günlük teslimatlar yapılır.

İşimizi yaparken taşıma kaskosu güvencesi altında yaparak verdiğimiz önemin değerin bir parçası olarak işimize sıkı bağlı kendimizi ileriye dönük şekilde modernize etme çabası ile kullandığımız teknolojinin önemine kulak veriyor size karşı yapılması gereken sorumluluklarımızı biliyor önemsiyoruz.

Yine Kartal oto çekici servis arabalarının yeni olmasına özen gösteriyor bakımlarını geciktirmeden yapıyoruz size olan hizmetimizin kalitesini daima iyi hallerde tutarak referans olan işimizi ilerletme aşamasında yararlı olduğunu biliyoruz.

Sigorta ve kasko şirketlerine özel durumlarında taşıma desteği vererek yardımcı olmaya özen gösteriyoruz.

Kartal Oto Çekici, Kartal Çekici, Kartal Acil Çekici, Kartal Araç Çekici, Kartal Araba Çekici, Kartal Kamyon Çekici, Kartal Otobüs Çekici, Çekici, Anadolu Yakası Çekici, Kartal Ahtapot Çekici, Kartal Çoklu Çekici.

Araçlarınızı çekici yardımıyla taşımak için bizlerden genel fiyat tarifemiz hakkında bilgi alarak müşteri ilişkileri uzmanımızla anlaşarak zamanından önce gelen hizmeti görebilirsiniz.

Çalışan sürücü arkadaşlarımızın müşteri ilişkilerinde size karşı tutumlarında kullandıkları araçlara kadar iletişim konusunda sürekli olarak eğitim tadında uygulama yapılarak asla kötü olaya maruz kalmayacak şekilde eğitimleri aksatılmadan yapılarak iyi çalışan statüsü altında iş yapmaktalar.

Sıfır kilometre araç transferi çoklu çekici kamyonlarımızın yardımıyla yapılarak bayi ve galerici esnafına daha büyük holding işletmelere günlük olarak filo halinde taşımacılık yaparak yine adımızdan sürekli olarak bahsedilir şekilde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Taşımacılık sektöründe adımızın altın harfler ile yazıldığı piyasada ekonomik ve kaliteli taşımanın adresi olarak kendimizi görüyor daha ileri seviyelere taşımak için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Kartal Oto Çekici, Kartal Çekici, Kartal Acil Çekici, Kartal Araç Çekici, Kartal Araba Çekici, Kartal Otobüs Çekici, Kartal Kamyon Çekici, Çekici, Anadolu Yakası Çekici, Kartal Ahtapot Çekici, Kartal Çoklu Çekici.

İhtiyacınız halinde derhal hizmet aracını göndermek için harekete geçiyoruz. Kaliteli taşımanın doğru noktasında sizlere destek vermek bizim işimiz.