?>

Skip to content

Karaköy-Oto-KurtarıcıKaraköy oto kurtarıcı geleneksel yöntemlerin dışında geliştirdiği teknolojiyle oto kurtarma ve araç kurtarıcı sistemine yön veren buluşların başarılı mimarıdır.

Ticari yatırımların genel merkezi konumunda mevcut sanayi üretim firmalarının büyüklerinin ilçenin içinde farklı noktalarda iş hayatlarını sürdürmeleri altından gelen büyük başarıların mimarlarına aittir.

Karaköy denilince tarih gelir denizi iskelesi ve namı değer galata kulesi ile bilinir burayı duymayan bilmeyen yoktur biz zamanların denizcilerinin kralları.

Cenevizlilerin yaşadığı usta gemicilere ev sahipliği yapmış güzel ilçenin muhteşem semtinde oto kurtarma işlerinin aksamadan yapılmasında yerimizin öneminin çok değerli olduğunu düşünüyoruz.

Araç kurtarıcı firmamız yıllarca bu bölgenin derdini tasasını çekmiş trafikte boğuşarak çalışmalarına hiç ara vermeden sizlere servis sağlamaya çalışmıştır.

Karaköy oto kurtarıcı şişhane taraflarından başlayan tek yönlü yolda kalan bütün kara taşıtlarına her şekilde araba kurtarıcı işinin ayrıntılarını irdeleyerek yapmasının kendi tamir servis noktalarına götürerek onarımına yardımcı olacak kadar iyimser olması parça konularında yine hep yol gösteren nerede nasıl kalitede olduğunu bilerek işini yapmaya özen sağlar.

Esnaflara uzun seneler hiç tereddüt etmeden çağırdıkları her ortama gelerek oto kurtarma işinin zorluklarıyla mücadele ederek yaşam geçirmiş karşılığında büyükçe tecrübeler kazanmıştır.

Eski Perşembe pazarının ticarethaneleri şimdiki yeri olan perpa toptancılar iş merkezine taşınsa da hala aynı yerlerde satış mağazalarına sahiptir.

İnsanlar lazım olan tüm elektrik malzemelerini buradan kolaylıkla temin ederek bulurlar.

Karaköy oto kurtarıcı semtimize gelmiş misafir arabalarının başına gelebilecek olumsuz sebeplerde yol yardım olarak her türlü desteği vermeye hazır olup bu konularda oldukça samimi ve bilgili işletme olarak kabul edilmektedir.

Tüm araç markaları hakkında bilgi sahibi olması oto kurtarıcı mesleğinde geçirmiş olduğu onca yıllara borçlu olup gereğini tam vaktinde yaparak adının markalaşma yönünde attığı adımların hızlı şekilde tanınmasına yardımcı olmuştur.

Karaköy esnafı kaliteli ve dürüst kişilerin topluca birlikte olduğu yerin adıdır sattıkları her malın arkasında durarak haklarında itibarlarının yüksek olmaları boş yere değildir.

Kötü piyasa ve ticaret alanları olsa bu kadar çok tanınmalarına asla kimse ihmal vermezdi.

Karaköy oto kurtarıcı bölgesinde oluşabilecek kötü nedenlere kısa sürede gelmesiyle bilinen başarılı oto kurtarma işletmesidir.