?>

Skip to content

Karaköy-Oto-ÇekiciKaraköy oto çekici olarak dar ve sıkışık alanda yol yardım ile her saatte oto kurtarıcı için gelen tüm çağrılara dikkatli şekilde oto kurtarma yapmaktayız.

Beyoğlu ilçesinin ticari hayatının nabzını tutan belki 2000 bin senedir İstanbul için merkez olarak kalan geçmişte sayısız hükümdar ve imparatorluk görmüş her döneme damgasını vuran inanılmaz kültüre ve geçmişi bir arada tutmayı başarmış sayılı yerlerin başında gelmektedir.

Bundan yüz yıllar evvel bankacılık sektörü tefecilikten gelme olduğunu hepimiz biliriz galata bankerleri diye adlandırılan Musevi asıllı para tüccarlarının bildiğiniz devlet gücünde galata bölgesinden dünya tüccarlarına faizle para satarlarmış.

Çok enteresan şaşalı dönemlerin semtidir bulunduğumuz semt bizler ise burada Karaköy oto çekici üzerine işleri başarılı bir sisteme koyduğumuz düzende araç çekici taleplerini size karşı hizmet olarak sunmaktayız.

Düşük diye tabir edilen yere çok yakın havalı araçlara kadar özel kayar kasa hidrolik sistemlerini kullanarak zarar vermeden çekmesini bilen deneyimli işinin uzmanı mesai arkadaşlarına sahip olup içimizde kısa süre eğitildikten sonra tüm araçlar hakkında bilgi sahibi olan profesyonel çalışanlara dönüşüyorlar.

Karaköy semtinin bir diğer özelliği avize satışı yapan firmaların Türkiye genelindeki merkezi konumunda olup resmen borsa gibi olup piyasaya yeni ürün çıkacaksa ilk buradan başlayarak dağıtılır yine elektrik ve elektronik ürünlerin toptancıları da semtin ev sahipleri arasında olmuştur.

Serbest ekonominin can damarı ilçeye günlük yüz binleri aşan malzeme alımına yurdumuzun her yerinden gelerek alış veriş yaparlar.

Karaköy oto çekici kamyon ve kamyonet tarzı mal almaya gelen kişilerin yaşadığı sorunların üstesinden araba çekici desteğini verdiği zaman hemen müdahale ve yerinde yol yardım yapmaya çalışır.

Tamir edilecek araçların kaldığı yerde yapımına teknik konuda son derece bilgili beraber iş yaptığımız ustalarımıza sevk ederek basit sorunları kaldığınız noktadan hasar onarımını yapmaktayız.

Perşembe pazarı esnafının bazıları bizlerin hizmetinden yıllarca yararlanmış başka işletmelere gerek duymamış olmaları verilen emeğin karşılığını aldığımızın göstergesi olarak yol çizgimizi belirlemede yardımcı olmaktadır.

Büyük ve yoğun hareketli ilçenin temel taşlarının buranın yarım asırlık çınar gibi ustalarının hala işlerinin başında olmaları tesadüf değil tutkudur.

Karaköy oto çekici zor günlerin özel araç çekici işletmesinin ayrıcalıklı hizmetlerini sırası geldiğinde sizde yaşarsınız.