?>

Skip to content

Kağıthane-Oto-KurtarıcıKağıthane oto kurtarıcı çevresine son derece sahip oto kurtarma ile arabaların yeniden düzlüğe çıkmasını sağlar yol yardım ise pratik olarak tamir eder düzeltir.

İstanbul tarihine yön veren güzel anılarıyla beraber bu zamanlara kadar gelmiş nadide ilçelerin ilk sıralarında gelerek bize burada hizmet işini yapmak düştü.

Sayısız araç çekimine arşivlerimize sahip olarak engin bilgi sahibi etrafındaki tüm önemli kurumlara desteğini eksik etmeyen tutarlı işleri bünyesinde yaparak her türlü araba taşıma sistemine uygun firmadır.

Piyasa ücretleri ile aynı orantıda çalışarak haksız rekabete asla taviz vermez doğrudan değeri kadar para karşılığında hizmetini güzel biçimde sonlandırır.

Son dönemlerin adı her yerde saygın şekilde duyulmuş işletmeleriyle kardeş kuruluş olarak karşılıklı iş yapma özelliğini bünyesi çatısında oluşturmuştur.

Kağıthane oto kurtarıcı çalışma arkadaşlarının hakkını fazlasıyla vererek hizmet alma kalitesini yüksek tutma eğiliminde önemli kurumların başında gelip örnek olarak alınması verdiğimiz değerin neticesidir.

Tahmin etmeyeceğiniz yerde kaldınız numaramızı aradığınız andan süreç işliyor olarak çabuk şekilde oto kurtarıcı kamyoneti sizi almış olması 25 dakika civarlarında gelişerek derhal yola çıkışını yapar.

Tamir noktasında memnun kalmadığınız fiyatlara karşılık kendi atölyelerimiz size karşı sadakatli düzgün olarak onarım ücretleri hakkında detaylı bilgileri sunar.

Çevre şehirlerde kalan otomobil ile büyük yükte eş değer taşıtları kolaylıkla İstanbul ve etrafına taşıma konusunda gerçek deneyime bilgiye sahibiz.

Kağıthane oto kurtarıcı kış aylarında buzlu yollara saplanan araçları çok uzun çelik halatları sayesinde kısa zamanda kurtarma hareketini sağlar gerçek hizmetin bizim elimizden çıktığını gösterir.

Sabah ile akşam trafik saatlerinde ilçenin tüm yolları tamamen kapanarak sağa sola gitmenin uzunca dakikalara eşit olduğunu hepimiz biliyoruz maalesef bazı aceleci mağdurların sürekli taciz eder gibi aramaları gelmenin zamanını öne almadığı gibi bizleri de tehlikeye sokmakta.

Kapalı kasalı yük taşıyan arabaların kalması durumunda araç sahipleri çoğu kez bize içinde yük taşımadığını boş olduğunu ıslarla söyleseler bile gittiğimizde içinde en az 2 ton yükle karşılaşırız.

Hiç hoşlanmadığımız konuların başında gelerek genelde orada bırakarak almadan geri döneriz doğruluk bizim için önemli husustur.

Kağıthane oto kurtarıcı değer verdiği sizlere karşı her şekilde çalışmayı yapmaya gayret ederken memnuniyetinizi ön planda tutmaya çalışır.