?>

Skip to content

Kağıthane-Oto-ÇekiciKağıthane oto çekici tarihi ilçenin sınırlarının sokaklar arasında yol yardım servisini 24 saat olarak oto kurtarıcı araçlarıyla yapmaktadır.

Bildiğiniz üzere bölgeye çok eski tarihlerden gelen anlatımlarıyla geçmişi ve köklerinin Osmanlı İmparatorluğunda vazgeçilmez yere sahip mesire alanlarından tutun eski ormanlara kadar neler yaşanmıştır.

Şarkılarda geçen has bahçenin gülleri öter bülbülleri kim bilir nasıl güzelliklerin var olduğunu anlatmaya çalışmakta.

Oto kurtarma işine başladığımız zamanlarda ilçenin yollarının bir kısmı topraklı ve çamurluydu kaç yılının olduğunu hatırlamıyoruz bile çekici çağırır gider kendimizde orada mahsur kalır başka araçları getirirdik.

Geçmişte sıkıntılarını yaşadığımız süreçti atlatırken kendimizi geliştirmek adına farklı araçları bünyemize katarak daha güçlü hale geldik.

Kağıthane oto çekici kurumu müşterilerinin kıymetini değerini bilen akıllıca işe girişen verilen emaneti gözü gibi sakınan kurumsal işletme olma yolunda yerini almış vaziyette çalışır.

Kalabalık insan gruplarının her sabah ve akşam ilçenin içerisinde bulunan önemli yerlerde işlerinin devam etmesi adına çalışmalarını sürdürmek gayretinde mücadele ederken firma olarak emrinizde her zaman yol yardım için işlerin akışını yaparız.

Sadece burada oto çekici ve kurtarma işi yapmıyoruz tüm İstanbul semtlerine her saat gidip gelen arabalarımız var.

Yardım anında kurtarma arabasını beklerken size düşen görev olarak çekici demirini arabanın pozisyonuna göre arka tampon ile ön tarafında bulunan yerine yerleştirmeniz sonrasında gerekli adımları biz atarak seri olarak çekim işlemini yapıyoruz.

Kağıthane oto çekici semtlerde zorluk çekilen alanlara kadar girerek uçurum kenarından bile rahatlıkla çekme hizmetini kolay kılarak işini bitirir.

Sigorta kasko asistanlık firmalarıyla bağlantılı uyumlu çalışmalarımızın beklemeli ertesi gün çekilen araçlara farklı daha uygun fiyatlara iş yaparak iyi hizmet kalitesi sağlarız.

Avrupa yakasından Anadolu taraflarına eskisi kadar rahat gidip gelme olaylarına sahip olmadığımızdan yeni yapılan kuzey otobanı ve son köprü üzerinde gitmeye çalışıyoruz.

Nitekim pahalı geçiş ücretleri üst üste gelen mazot zamları sonrası bizde kurum olarak ne yapacağımızı şaşırmış vaziyet içinde olduğumuzdan artık karşı geçişleri tercih etmiyoruz.

Müşterilere seçenekler sunarak açıklamayı doğru yapıp basit işlem görecekse tarafımızdan yapmaya çalışmaktayız.

Kağıthane oto çekici kimseyi kandırmadan eşit mesafeli duruşa sahip dahi yönetimle işlerine ara vermeden çalışır.