?>

Skip to content

Kadiköy-Oto-ÇekiciKadiköy oto çekici tarihi ilçenin sınırları içinde otopark ve yol yardım ile size kurtarma arabalarını hemen gönderim yaparak kurtarıyoruz.

Türkiye genelinde ilçemiz belki de yoğunluk bakımından fazlasıyla kalabalık ilçe olup trafik problemlerini ardından getirmektedir.

Güzelliğine gelince eşsiz derecede muhteşem sahili ve rıhtımlara sahip yerde size özel hizmet anlamında uzman çalışanlarımız ile gece gündüz demeden mücadele veriyoruz.

Efendim biz işlemeyi kurduğumuz zaman İstanbul geneli net üzerinden bu işi çok az sayıda kurum ve kişi yapmaktaydı zaman içerisinde fazla rağbet görüp işlerin içinden çıkılmaz olduğunu gören herkes bu işi yapmaya başladı.

İyi yapanı kötü yapan çekici firmaları ve bireysel arkadaşların kısacası birkaç bin lirayı bulan yöneldi diyelim.

Kadiköy oto çekici firmasını örnek alarak peşimizden gelerek kendisini geliştireni tebrik ediyoruz nedeni biz kötü bir şey yapmayız alnımızın akıyla elimizden gelen tüm gayreti gösterip size karşı sorumluluklarımızı biliriz.

Kötü anlamsız yerde kalmanız bizim için hiç sorun değil aksine çok hızla gelen teknik destek birimi derhal işine koyulup başarılı bir operasyon ile sizin için mutlu sonla biten kurtarmayı gerçekleştirir.

Yılları harcadığımız sektörün neredeyse her yerinde varız ve varlığımız yaşadığımız süre içinde olacaktır.

Zamanında elinden tuttuklarımız şimdilerde bizlere rakip olma umutlarını saklasalar da yine onlara ışık olup yol göstermekten asla vazgeçmeyeceğiz.

Kadiköy oto çekici yaptığı işlere anlam katarak güzel olması için çalışır kesinlikle kötü söz ve anıyı arkasında bırakmaz personellerine iyi davranır hakkının fazlasıyla verilmesini sağlar.

Çalışanlarınıza ne derece iyi davranırsanız o kadar çok verimli olurlar yani isteriz ki yanımızda olan tüm insanların mutlu olması bizim mutlu ve başarılı olmamızı beraberinde getirir.

İstanbul genelinde çalışma sistemimiz yaklaşık olarak 40 araçlık iş birliği çerçevesinde oluşup her bölgede emin olun size dakikalar içinde gelebilen araç filosuna ve personellere sahibiz.

Biz bu işi severek ve kalitemizle yaptığımız sürece her zaman size karşı iyi güzel iş yapmayı sürdüreceğiz.

Takıntılarımız yok genel anlamda biraz saygı istiyoruz nedeni trafik saatinde girilmeyecek kadar kötü kalabalık yola bizleri çağırdığınızda lütfen biraz sabırlı olunuz.

Kadiköy oto çekici araçları sizi yolda bırakmaz hızla gelir yükler servis noktasına bırakarak bir sonraki işe koyulur.