?>

Skip to content

İzmir-Oto-Kurtarıcıİzmir oto kurtarıcı ilimize misafir gelen tüm insanlara oto kurtarma istedikleri andan itibaren geçerli şekilde araç kurtarıcı kamyoneti yönlendiriyoruz.

Sevdiklerinizi görmeye uzak yollardan geldiniz bize yakın mesafe içinde kaldıysanız hemen yola çıkan teşkilatlı aletlerin bulunduğu arabalar sizi bulur gereğini yaparak araba kurtarıcı departmanı ile sorun yaşamaz yerinize vaktinde gidersiniz.

Kendi kurduğumuz kurtarma seçeneklerin müşterilere sıralama yapıyoruz siz neyi tercih ederseniz onunla birlikte harekete geçerek konum attığını noktadan alarak tamirin tespiti yapılması gerektiği gibi sonrasında yine parçaların orijinal olması dikkate alınarak neyi yapmamızın gerekeni yapmak üzere işlevli biçimde hayata geçiririz.

Tatil için gidilen yollara sahip idarelerin kısmi kara yolları ile trafik polislerinin noktalarında kontrol edilmesiyle huzurlu olarak eksiksiz yola gideriz.

İzmir oto kurtarıcı keyfinizin kaçtığı kötü kazalardan araç kurtarıcı vasıtalarına yüklediği hasar almış arabayı yeddi emin otoparkına taşınmasında yardım edecektir.

Buranın oto sanayi sitelerinden bazıları yılın her günü 24 saat açık olarak nöbetleşe çalışmaları yaparak olası acil durumlarda parça temini sağlanmakta.

Artı olarak yapılan öbür işlere İstanbul gibi büyük şehirden satın aldığınız arabanın çoklu çekicilerimiz sayesinde İzmir diyarına ulaşımını gerçekten uygun paralara taşıyarak getirmeye çalışıyoruz.

Sene sonlarında vergi artışının adı geçtiği andan itibaren alış satış olaylarında artışın meydana gelmesiyle galericilik yapan esnaf müşterilerimiz toplu araba satışları yaparlarken yine ilk tercihleri olmaktan son derece memnunuz.

İzmir oto kurtarıcı babadan nesillere giden bu işi severek yapmasının nedenleri arasında yadigar köklü insanlara iş beceri içinde kalarak karakterini ortaya koymaktan kaçınmaz.

Sıfır araba taşımayı son dönemlerde gelen yoğun istekler üzerine siparişlerini verdiğimiz büyük kamyonlara endeksli olarak hazır hale gelir gelmez anında çözümleme yoluna giderek kurumsal bayilere ekonomik şartlar altında sözleşmeli araçları pazarlamayı düşünüyoruz.

Gün aşırı filo yoğunluğuyla Ankara ve İstanbul gibi koca illerin hasarlı çalıntı buluntu otomobil ile ticari araçlarını taşımak için sekiz tane hafif kara taşıtını bir arada getiren treyler kamyonlar firmamız adına kayıtlı olmanın haricinde tamamı taşıma kaskosu olması size göre çok güzel hareket güvence olacağını düşünmekteyiz.

Oto kurtarma uzmanı olan elemanlarımızın elinin değdiği iş güzel biter başarıyla bizleri temsil ettikleri için minnettarız söz uçarak giderse yazı kalırmış İzmir oto kurtarıcı temsil ettiği sizlere karşı daima fedakar olacak şekilde terbiye içinde kalmış geleneklerine bağlı olarak yaşar.