Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 20 Aralık 2014 - Kategori: Bizden Haberler

İzmir Motor Valeİzmir Moto Vale; İnsanlar, bir çok nedenden dolayı araçlarını kullanamayabilirler. Yılbaşı, bayram, düğün, doğum günü, iş yemeği, evlilik yıldönümü, eğlence gibi bir çok nedenle gerçekleşen özel gecelerde, alkollü içki kullanılması, aşırı yorgunluk gibi nedenlerle araç kullanımı gerçekleşemeyebilir. Bu durumda bir çok ilde olduğu gibi İzmir moto vale uygulamasıyla hizmetinizdeyiz.

İster, alkol alınan bir gecenin sonunda arıcınız ile sizi evinize otelinize, istediğiniz yere bırakmak için, ya da böyle bir gece sonrası taksiyle, bir arkadaşınızın aracıyla evinize döndüğünüzde aracınızı bıraktığınız yerden getirmek için İzmir moto vale hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Trafik yoğunluğu ile son derece dikkatli araç kullanımı gerektiren İzmir’de dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde İzmir moto vale hizmetini vermekteyiz.

İzmir moto vale uygulamamızda görev alan usta şoförlerimiz, talebiniz ile dilediğiniz yere motosikletleri ile gidecektir. Böylece trafik yoğunluğu gibi nedenlerle geç kalınması, zaman kaybedilmesinin önüne geçilecektir. İzmir moto vale uygulaması ile İzmir’in hangi semtinde olursanız olun, hangi saatte vale hizmeti gereksiniminiz olduğunda, size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz telefon açarak, dilerseniz de internet sitemiz üzerinden İzmir moto vale hizmetinden yararlanabilirsiniz. İzmir’de moto vale uygulamamız ve diğer hizmetlerimiz için valeadamlar.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.