?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 20 Aralık 2014 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

İzmir Motor Vale; İnsanlar, bir çok nedenden dolayı araçlarını kullanamayabilirler.

Yılbaşı, bayram, düğün, doğum günü, iş yemeği, evlilik yıl dönümü, eğlence gibi bir çok nedenle gerçekleşen özel gecelerde, alkollü içki kullanılması, aşırı yorgunluk gibi nedenlerle araç kullanımı gerçekleşemeyebilir.

Bu durumda bir çok ilde olduğu gibi İzmir motor vale uygulamasıyla hizmetinizdeyiz.

İster, alkol alınan bir gecenin sonunda aracınız ile sizi evinize otelinize, istediğiniz yere bırakmak için, ya da böyle bir gece sonrası taksiyle, bir arkadaşınızın aracıyla evinize döndüğünüzde aracınızı bıraktığınız yerden getirmek için bizden yardım alabilirsiniz.

İzmir motor vale hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Trafik yoğunluğu ile son derece dikkatli araç kullanımı gerektiren İzmir’de dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde İzmir motor vale hizmetini vermekteyiz.

İzmir motor vale uygulamamızda görev alan usta şoförlerimiz, talebiniz ile dilediğiniz yere motosikletleri ile gidecektir.

Böylece trafik yoğunluğu gibi nedenlerle geç kalınması, zaman kaybedilmesinin önüne geçilecektir.

İzmir motorlu vale uygulaması ile İzmir’in hangi semtinde olursanız olun, hangi saatte vale hizmeti gereksiniminiz olduğunda, size bir telefon kadar yakınız.

Dilerseniz telefon açarak, dilerseniz de net sitemiz üzerinden İzmir motor vale hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İzmir’de motor vale uygulamamız ve diğer hizmetlerimiz için vale adamlar sitemizi ziyaret edebilirsiniz.