?>

Skip to content

İstinye-Oto-Kurtarıcıİstinye oto kurtarıcı yaz kış dinlemez müşterilerine önemli yardımları yerinde sağlar oto kurtarma ve yol yardım konusunda kusursuzdur.

Sarıyer bölgesinde tanınmış esnaf olarak bizi bilenler nasıl çalıştığımız araçlarımızı kurtarma yaparken tekniklerimizi her şeyimizi yakından izler onaylar.

Bizim ekmek kazandığımız araç sahiplerini asla üzmeyiz istediklerini kırmadan yapmaya özen harcayarak performansla emek ter akıtır finalde mutlu olmasını bekleriz.

Özverili iş yapmak isterseniz öncelikli hedefini araba çekici ile sınırlı olmamalı aksine oto kurtarıcı görevini sağladığınız kişiyi ömür boyu kazanmalısınız.

Profesyonel şirket hayatımızda şapkamızı önümüze koyarak daha fazla ne gibi faydaları size karşı sunup karşılığında hedeflediğimiz yere ulaşırız direyerek kurumsal olmayı öğrendik.

İstinye oto kurtarıcı geçmiş çeyrek asırda işe başlamak üzere 1 tane eski model kamyonla yola çıkarak şuan İstanbul iş çevresinde sözü özü geçen kişilerin firması olarak hafızalarda kalması dürüst şekilde çalışmaya borçlu olduğumuzdur.

Bu önemli olduğu kadar çok zor meslek bölümü olarak tehlikeli sayılır genel anlamda araç çekerken arkadan dikkatsiz insanların çarpmasıyla bazen istenmeyen hadiseler yaşanır hepimiz fazlasıyla üzülürüz.

Eski araba kullanırken nelere dikkat etmeliyiz örneğin aracın yürüyeni nasıl idare eder mi yoksa gidip tamir merkezinde onarılma sürecine girmeli mi asla ihmale gelmez kesinlikle tam bakımlarını yaptırıp yola öyle çıkmanız sizin hayatınızın önemi kadar değerlidir.

Zamanınız olmaya bilir ama bir engel mani olamaz.

İstinye oto kurtarıcı akışında hareket eder becerisi yeteneğiyle herkesin gözdesi olarak hatırlara sığar birlikteliğin en güzel yaşandığı şirketlerin başında gelerek tüm personellerin tüm işleriyle ilgili kalarak çalışanların memnun kalması için resmen seferberlik görevini üstlenir.

İstinye sahil boyu çay bahçeleri özel mülk alanlarının yanında bağ bahçe gibi güzelliklerin sahibi ilçenin yaşayanları gerçekten keyifli hayat sürdürür.

Arabalarımız yeni olarak yola çıkarız bakımlarımızı yetkili servis noktalarında yaparız ama sizlere hizmetin sınırı vizesi olmaz kar yağdığında yağmur çiselemesi bizi yıldırmaz oto çekici ve yol yardım isteğini kesinlikle yapamıyoruz başkası gelsin tarzında cümleler bize ait değildir.

Oto kurtarma konusunda hassas davranan İstinye oto kurtarıcı firması size yakınlığını sadakatli çalışmasına borçludur.