?>

Skip to content

İstinye-Oto-Çekiciİstinye oto çekici maslak oto sanayi arasında bekleyen yol yardım hizmeti verebilen oto kurtarıcı arabalarının her an hazır olarak sizi bekler.

Sarıyer ilçesinin şirin semti İstinye mahallesi İstanbul sahilleri arasında güzelliğiyle ön plana çıkan baş yapıt bölgemizdir.

İçinde barındırdığı her türden alanların yanı sıra alış veriş merkezleri bakımından son derece lüks havaya sokan sahil yolu gezilmesi özellikle gereken birinci kural olup yiyecek içecek bakımından zevkli restoranlara sahiptir.

İstinye devlet hastanesi mahallenin tam ortasında olup sağlık sıkıntılarını bir nebze olsun yakınlığı ile koruyarak ani müdahale için gerekli tertibata ve alt yapıya sahiptir.

İstinye yokuşundan yukarı doğru çıkış yaptığınızda emirgan korusunu görürsünüz.

İstinye oto çekici korunun yaz mevsiminde dolup taştığını bilerek araç sayısını hafta sonları biraz daha fazla tutarak gelen yoğun çağrıları karşılamak açısından problem yaşamayı göz önüne alamaz.

Doğa ve doğallık bizim mahallede hiç eksik olmaz kültür seviyesi tavan yapmış genel olarak okumuş yüksek lisans yapan insanların tercih ettiği semt olarak tüm şehir geneli takip edilir.

Buralarda yollarda kalmanız trafiğin çok fazla olduğu zamanlarda hava biraz fazla sıcaksa kaçmanın sözü olamaz.

Hararet ile akü yetersizliği ile gelen sorunları hemen çözümlemek adına elimizi seri şekilde tutmamız icap etmekte.

Araç çekici işlemi yapılırken dar olan sahil kenarında araba yoğunluğuna maruz kalırsanız kısa sürede açılacağından sadece kurtarma yaparken 3 dakika kadar bizi beklersiniz.

İstinye oto çekici geldiğinde önce güvenliği eline alır sonra işini yapmaya çalışır.

Alanında teknik yeterliliğe sahip çalışan personellerin temel eğitimlerini yine mesleki yeterlilik belgelerini alırken ayrıca bizim tarafımızdan karşılama ve uğurlama konusunda ikaz ile önerilerimizin yararlarını uygularlar.

İlçeye ait olan maslak oto sanayi tüm araç markalarının onarımı ve parça konusunda sayıları belli olmayan tedarikçi işletmelerin birlikte ticaret yaptığı alanın içindedir.

Lüks ve eski arabanın önemi yok hepsinin ustasının olduğu Atatürk oto sanayi ve tamir merkezinin gece hizmet veren işletmeleri olduğundan sizlerin geç saatlerde bir başınıza yalnız bırakmıyoruz.

Her türlü olanakların sizin için seferber yapıldığı firma İstinye oto çekici onarım bitene dek yanınızdayız.