?>

Skip to content

Vale-AdamlarVale Adamlar İstanbul vale hizmetini uzun yıllar önce devreye sokmuş olup çalışmalarını her ortamda kurum ve kişilerin adreslerinde yaparak karşılama uğurlama gibi özel işlerde titiz çalışmalarıyla tanınmıştır.

Jet sosyeteden iş dünyasının önemli simalarına kadar her kesime hizmetiyle nam salmış tanınmış güvenlerini kazanan bünyesinde çalıştırdığı ekibin eşsiz kalitede işleri çıkardığı profesyonel vale işletmesi olarak varlığını sürdürmektedir.

İstanbul vale hizmeti ile adını sürekli duyarsınız önemli davetlerin, parti, seminer, sergi, toplantı, düğün, etkinlik ve organizasyonlarda aranılan şirket olarak hatırlarda kalmak bu sektörde uzun seneler hata yapmadan vale hizmeti vermekten geçmektedir.

İstanbul vale ihtiyacınız geliştiğinde bizleri resmi net sayfamızdan Vale Adamlar olarak bulur hızlı şekilde iletişim sağlarsınız.

İş bazlı ücretlerimiz bazı organizasyon ve etkinlikte araç başı olarak alınır diğer seçenek kişi başı ücretlendirme ile yapılmaktadır.

İşletmemizin emanet aldığı yerde bizden kaynaklanan olay olduğunda şirket vale sigortası ile sorgusuz zararı karşılanmakta müşterinin tüm istekleri yerine derhal getirilmektedir.

İstanbul vale şirketleri arasında seçkin konumda yerini korumuş çalıştığı kurumların saygısını kazanarak yolunu daha ileriye taşıyacak araştırmalar içine girmiş.

Teknoloji alt yapısını sağlam zemin üzerine oturtmuş bilime önem veren iş geliştirme konusunda çılgın fikirlere sahip firma olarak yenilikleri getirmiştir.

İstanbul’da vale arayışına girdiğiniz takdirde bizlerden teklif almanızı öneriyoruz.

Referanslarımız gerek bilgi donanımı muhteşem iş yapan kurallara uyan müşteri ilişkilerinde son derece kibar çalışanlara sahip olarak sizlerin hizmetinde kalitemizin farkına varacaksınız.

Değerli konuklarınızı ağırlarken nezaket görgü kurallarını harfiyen uygulayan kibar personellerimiz kılık kıyafetleriyle üniformalarımızın temiz ütülü şekilde iş başı yapmaları izlerken anlayacaksınız.

Başarımızın il sınırlarının dışına çıkmasında ekibimizin büyük katkısı emeği olup bizleri temsil ederken sizlere karşı en küçük hataya meyil vermemeleri şampiyon yapmıştır.

Bizleri tercih etme nedenleriniz arasında ilk sırada olması bizimde sorumluluklarımızı daha fazla sıkıya almamızı gerektiren nedenler arasında olup İstanbul vale hizmetinin disiplin altında verilmesini sağlayacaktır.

Bugün baktığımızda Devlet kurumunun en tepesinden özel sektörün yıldızlarına iş insanlarına kadar tüm millete hizmet vermenin gururunu yaşayarak kendi geleceğimizi garanti altına almış bulunuyoruz.

İstanbul Vale Bölgeleri

Adalar Vale Arnavutköy Vale Ataşehir Vale
Avcılar Vale Bağcılar Vale Bahçelievler Vale
Bakırköy Vale Başakşehir Vale Bayrampaşa Vale
Beşiktaş Vale Beykoz Vale Beylikdüzü Vale
Beyoğlu Vale Büyükçekmece Vale Çatalca Vale
Çekmeköy Vale Esenler Vale Esenyurt Vale
Eyüp Vale Fatih Vale Gaziosmanpaşa Vale
Güngören Vale Kadıköy Vale Kağıthane Vale
Kartal Vale Küçükçekmece Vale Maltepe Vale
Pendik Vale Sancaktepe Vale Sarıyer Vale
Silivri Vale Sultanbeyli Vale Sultangazi Vale
Şişli Vale Tuzla Vale Ümraniye Vale
Üsküdar Vale Zeytinburnu Vale