?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 15 Nisan 2015 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

İstanbul Motor Vale

Vale Adamlar İstanbul motor vale olarak sizlere her dakika şoför sürücü vale sağlıyoruz ekonomik fiyatlarımız kaliteli iş becerimiz her yere hizmet götürme kapasitemiz ile huzurlarınızda haftanın her günü saati ve dakikasında emrinizde hazır olarak beklemekteyiz.

Bizleri tercih etmeniz için birkaç sebep sıralayalım en güvenilir şirket olmamız Cumhurbaşkanlığı dahil tüm büyük kurumların hizmetinde önemli kurumlara sürekli valet parking hizmetinde büyük kişilerin güzel günlerinde davet organizasyon çoklu katılımlarda bizleri tercih etmelerinin başlıca sebepleri.

Titiz ilkeli ve işimizi çok iyi derecede yapmamızdır geniş kadro işini severek yapan deneyimli personellere sahip olup hakkımızda görsellerimiz ve referanslar bilgileri alabilirsiniz.

Vale adamlar İstanbul motor vale ekibinin özelliği siz kapıda valeyi beklemeden vale hazır bir şekilde kapınızda sizi beklemesidir.

Firmamız Ülkemizde karış karış gezerek her yerde hizmet sağlamış oluş büyük on binin üzerindeki festivallerde dahi vale hizmeti vermiştir.

Vale adamlar İstanbul motor vale ile artık bir yerden bir yere kendi aracınızla özel şoför hizmeti alarak gitmek hem çok uygun süper kaliteli ve prestijlidir.

Güler yüzlü hizmetin tam merkezinden yararlanmanız için çağrı merkezimizi günün her saatinde telefonu açık olarak karşınızda sizi anlayan personellerimiz ile beklemekteyiz.

Vale adamlar İstanbul motorlu vale servisi gün boyu sürmektedir.