?>

Skip to content

Araç-ÇekiciVale Adamlar olarak müşterilerin istekleri doğrultuda yol yardım ve çekici servisimizi yılın her gününde istediğiniz ortama gelerek zor şartlarda kalmış her türlü büyüklükte aracı kolay yöntemler ile çıkarıyoruz.

İstanbul araç çekici mesleğine gireli neredeyse 25 yıl olacak bu ara geçiş yıllarında 1 araba ile başladığımız yolculuğumuzda şimdilerde hatırı sayılır filo ve kamyon çekicilere sahip olmak gerçek anlamda başarımızın hikayesi olmuştur.

İstanbul araba çekici ile bizlere ulaştığınız takdirde size bulunduğunuz konum baz alınarak yakınınızda olan oto çekici personelini gönderip en pratik haliyle çekilmenizi sağlıyoruz.

Bir yıl öncesine kadar rahatlıkla geçiş yaptığımız ikinci köprü üzerinden artık gidemediğimiz gibi orada kalan abonelerin alınmasında büyük sıkıntıları yaşayarak mümkün olduğunca yardımcı olmaya gayret gösteriyor kimseyi mağdur bırakmadan ne derecede yardımcı olabiliriz onunla ilgileniyoruz.

Her dönem yaptığımız işin sıkıntılarını yaşayarak çektiğimiz onca çilelere rağmen sizlere karşı dürüst tutumdan hiç vazgeçmedik.

İstanbul araç çekici, İstanbul araba çekici bünyesinde barındırdığı özel amaçlı kamyon ile kamyonetlerin bakımlarını aksatmadan yapılması bizim adımıza artı puan olup hidrolik hortum bakımları ile yağları vakti gelmeden değişime gönderilir.

İlçelerimizin tamamında ve Trakya ile Marmara illerine direk olarak araç çekici hizmetimiz 24 saat servis hizmetiyle yapılarak her hangi olumsuzluk yaşamanızın önüne geçen profesyonel başarıyla iş görülmektedir.

Araç çekici ve akü takviye ile kısmi olarak yardımcı olmaya özen göstererek umulmadık yerlerde elektrik arızası vermiş ve ya fazla enerjiyi harcamış açık unutulmuş ışıklar, far ve teyp sizleri aklınıza gelmeyecek yerlerde bırakabiliyor bunun için İstanbul akü takviye grubumuz ile yardım sağlamaya gelerek çalıştırıyoruz.

Yazlarında sıcaktan kendisini salan araçlara kış zamanlarında soğuktan patlayan hortumlar ile başlayan arızalar sonra yerini buzdan kaymalara bırakarak her zaman oto kurtarıcı ve oto çekici ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Araç çekici kullandığı aletlerin kaliteli olmasına çelik halatların yeni ve aşınmamış şekilde bakımlıdır.

Bizimle irtibata geçtikten sonra ilk 15 dakika içinde aracımızın size ulaşmış olması gerekmektedir aksi takdirde iş çıkışlarıyla işe geliş zamanları oluşan trafik yoğunluğu hesaba katılarak mesafe arasında dakika sorunlarını çözeriz.

İstanbul araç çekici yaptığı her şeyi sizler için sağlar.