?>

Skip to content

İstanbul-Bodrum-Vale-ServisiYaz aylarında İstanbul’da oturan değerli müşterilerimiz araçlarını alarak Muğla ilçelerine yazlık bölgelerine giderken özellikle Bodrum civarına vale hizmeti alarak bizleri tercih ediyorlar.

Uzun saatler araba kullanmak istemeyen kişilere şirketimiz 15 yıldan fazla zamandır özel şoför ve vale hizmeti sağlayarak kapınıza kadar güvenle yolculuk yapabilirsiniz.

Vale personeli ve şoförler eğitimli işinin ehli ileri sürüş tekniklerine sahip oldukça deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Dilerseniz tatil dönüşlerinde tekrardan Bodrum çıkışlı İstanbul yolculuğunda sizlere yardımcı olabiliriz güvenli, konforlu, dikkatli şekilde istediğiniz varış noktasına ulaştırma konusunda profesyonel şirket olarak görev yapmaktayız.

Sözleşmeli olarak teslim aldığımız araçları istediğiniz saat ve vakitlerde siz uçakla ineceğiniz hava alanına geldiğinizde personelimiz sizleri bekliyor olacaktır.

İstanbul Bodrum araç taşıma hizmetlerimiz yıl boyu sürerek her zaman yaz kış bizlerden araba transferi konusunda yardım alabilirsiniz.

Profesyonel ve uzman çalışma arkadaşlarımız son derece kibar uzun yol tecrübesine sahip her zaman hazır pozisyonda vereceğiniz görevleri beklemektedir.

Bodrum İstanbul vale hizmeti senelerce hatasız ve düzenli olarak yapılmasının altında çalışkan işini severek yapan kurum yöneticilerimiz sektörde marka olarak bilinir tanınır.

Vale Adamlar İstanbul merkezli vale hizmeti sağlayan Ülkemiz sınırlarında adının markasının iyi şekilde bilindiği firmalar arasında yerini sağlam şekilde almıştır.

Bugüne kadar her türlü organizasyon ve etkinliklerin yapıldığı alanlarda şirketimize verilen görevleri başarıyla yerine getiren sizleri iyi şekilde temsil eden firmamız 365 gün 7/24 görev yapmaktadır.

İstanbul Bodrum vale servisi ile güvenli konforlu şekilde gitmek istediğiniz yere sizleri emniyetli taşıyoruz.

Bodrum İstanbul vale hizmeti araçlarınızı kuralların verdiği hız limitlerine uyarak sizleri taşıma sağlıyoruz gece ve gündüz yolculuklarında siz yorulmadan varış noktasına kadar eşlik ederek mutlu biten yolculuğunuzda Vale Adamlar kalitesini göreceksiniz.

Türkiye genelinde deneyimli ekiple profesyonel vale hizmeti veren kurum yılların tecrübesini pratik çözümler sunarak sizler adına çalışmalar yürütmektedir.

Günün bütün saatlerinde açık pozisyonda olan telefon numaralarımız ile bizlere geceleri de olmak üzere ulaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığımız bütün personellerin ileri seviye sürüş teknikleri ve uluslar arası ehliyet sertifikalarına sahiptir.