?>

Skip to content

İkitelli-Oto-Kurtarıcıİkitelli oto kurtarıcı daima güvenlikli iş yapmaya özen göstererek oto kurtarma konusunda hassas davranıp araç kurtarıcı işlemi sırasında sağlam durur.

İlk kurulduğu dönemlerde gidilecek yolu bile olmayan çamur deryasından geçilmeyen sürekli batakların içinde kalarak birbirimizi kurtararak geçirdiğimiz ikitelli yıllarından şuan bulunduğumuz senelere gelmek geriyi düşündüğümüzde insanlığın attığı adımların çılgın olduğunu görüyoruz.

Adı üstünde ikitelli dağların tepelerin ardında bir köyken şimdilerde dünya ülkelerine milyonlar ton üretimlerini hava ve kara taşıtlarının yanında deniz yoluyla ihracat ithalat yaparak tadını çıkarıyor.

Daha önceleri araba bulamazken evimize gitmeye şimdi neredeyse araba üretimine geçecek kadar tecrübe kazanarak Ülkemize yararlı olarak sanayicilerin elinde hünerlerini sergileyen festival alanına dönüştük.

İkitelli oto kurtarıcı bu özellikli ve nitelikli piyasaya hizmet vermekten gerçekten keyif alıyor gurur duyuyor neden olduğu çok açık bizdeki azim başka hangi ırkta millette var olduğunu düşünüyorsunuz.

Başakşehir ilçesine bağlı olup etaplardan oluşan yerleşimiyle milyona yakın kitlelere ekmek ve yaşam alanı sağlayan büyük sanayileşmenin merkezinde kalan arabaların çekilmesinin zorluklarını yazmayacağız yazarsak ne sayfa yeter nede elimizdeki güç.

Onları aşan toplu taşıma araçları hattının olmasına rağmen alttan geçen metro ile otobüslerin bile yetmediği kalabalık bölgeye özellikle sabah saatlerinde ulaşmak neredeyse işkence kadar ağır olup saatler öncesinden yola çıkmak durumunda kalabilirsiniz öyle yapmazsanız gideceğiniz yeri hayal olarak tanımlayın.

İkitelli oto kurtarıcı telefonları işte en çok o saatler arasında yani yedi ve 11 surlarında çalması bizi gerçek trafik kargaşasına sürükleyerek işimizin yapılmasına mani duruş içine atıyor.

Yeni üretilen yanına yaklaşmanın bile zor olan pahalılık derecesindeki araçların bile kendini bıraktığı trafiğin adı ikitelli yolu diye geçer.

Araba kurtarıcı bölümünde çalışan personellerimizin bazen önünde olan aracı görmesine rağmen 1 saatte gittiğini biliriz. Oto kurtarma o şartlarda kolay değildir çıldırmış gibi olan insanları taşımak zor ve çok sabır gerektiriyor.

Buraya gelmeyi planlarınıza eklediyseniz yola çıkış saati ve randevularınızı uygun saate ayarlarsanız belki aracınızın hiç durmadığını dahi görebilirsiniz yani öğlen civarları ile öğleden sonra vaktini yol durumunu iyi bilmeniz gerekiyor.

İkitelli oto kurtarıcı olayın tam ortasında bu değerli ama uğraşmalı işi yaparken sizi hiç yalnız bırakmaz.