?>

Skip to content

İkitelli-Oto-Çekiciİkitelli oto çekici sayısız oto sanayi sitesine üretim tesislerine yol yardım ile uzman çalışanları araç çekici taleplerinde on numara yaklaşım ile çalışıyor.

Buraları hepimiz biliriz ihtiyaç duyduğumuz hemen bütün endüstriyel makine ile araç gereçlerin satıldığı ve ya yapıldığı Avrupa standartlarına uygun tesislere sahip İstanbul halkına gelir katan ekonomimizi kalkındırma noktasında lokomotif bölgedir.

Meşhur olanın ta kendisi ilçenin eli ayağı gibidir sayısız belki yüz binlerce insan topluluğuna iş olanaklarını sunarak ağır olan hayatımızı bir nebze olsun hafifleten bölgenin sıkıntıları gelişmekte nedense çok hareketliliği karşısında trafik konusu eziyetten öte gelmekte.

Bize düşen günlük olarak sayısız çağrıların hepsine yetişmek zorunda olduğumuzdan bazı günler yemek yemeyi bile unutur hale düşüyoruz.

İkitelli oto çekici bölgesinden yoğun şekilde araç çekici ve yol yardım hizmetini isteyenlerin aceleci davranmaları bizleri sürekli olarak stresli hale sokuyor hani biraz sabırlı olanları var onlara daha iyi şekilde servis vermek için gerçekten çok seri olarak gitmeye çalışmamız manevi olarak gelişiyor.

Toplumun büyük çoğunluğu arabalarının bakımlarını vaktinde yaptırmak için uğraşırken bazılarımızın araçlarına motor yağını dahi tembellikten koymayarak on binlerce lira tutan masraflara biz dizi rezilliklere doğru kendimizi iteriz aslına bakarsanız hiç gereği yok bu sıkıntıların ortasına düşmeye.

Yapmamız gereken çok basit rutin günlük işlerin başında aktif olarak arabamızı kullanıyorsak sabah kaputu açıp yağı suyu kontrol etmemiz sadece 1 dakikamızı alacaktır.

İkitelli oto çekici aynı şekilde lastik yol yardım işlerine destek amacıyla size doğru çalışan ustaları gönderiyor o an yerinde kompresör sistemiyle patlayarak sizin kalmanıza neden olan lastiği yerinde müdahale ederek daha çok zarar görmenizi engelliyor.

Son yıllarda yeni model olarak sahalara üretimi yapılan bazı iyi markalı araçların kronik şekillerde gelişen arızalarını artık hepimiz bildiğimiz için hatalı şekilde üretilmiş dünya markalarını sabah akşam yetkili servislere taşıyarak araçların hakkında bilgilerimizi daha iyi analiz yaparak öğrendik.

Bizi arayan bir takım kişilerin telefonu açar açmaz alo çekici parası kaç para demeleri bizi resmen delirtiyor arkadaş önce bir sor aracım bu de şuraya gidecek söyle baştan sağma konuşulmaz.

İkitelli oto çekici ile kalite farkını aracınızı yüklerken hissedeceksiniz.