?>

Skip to content

segway kiralama

Segway Kiralama; Vale Adamlar Segway Kiralama, Cincır Kiralama, Zencefil Kiralama, Elektrikli Bisiklet Kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Segway iki tekerlekli özel üretilmiş, kendini dengeleyen elektrik motoru ile çalışabilen yeni nesil ulaşım aracıdır.

Araç üzerinde özel olarak yerleştirilmiş algılayıcılar sayesinde dengede durması sağlanabilmektedir.

www.ValeAdamlar.com sitesinin bu özel ulaşım aracı ile ilgili kiralama hizmetleri artık müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Segway ile yapılan her türlü kiralama hizmetleri bünyemiz referansları ile artık verilmektedir.

Bu modern aracın elektrik motoru 20 km/h hız yapabilmektedir. Ayıca 56 kilometreye kadar gidilebilmektedir.

Bu sebeple büyük firmalar tarafından bu tip kullanımlar artık verilmektedir.

Özel olarak gezi turlarında kullanabileceğiniz, büyük firmaların gezintilerinde ihtiyaç duyabileceğiniz bu ulaşım aracını kiralayabilirsiniz.

Sayılan bir çok özelliğin yanında en öne çıkanı ise; algılayıcılar sayesinde dengenin sağlanması ve özel ulaşım aracının kazalarda ve trafik sıkışıklıklarında kullanılması ön plandadır.

Bu tür hizmetler için özel olarak bünyemizde verilen www.ValeAdamlar.com hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sitemiz hizmetleri arasında yeni bir hizmet olarak yerini alan segway kiralama, bu alanda hizmet almak isteyen müşterilerimizin anında ve kesintisiz ulaşım ile beğenisine sunulmuştur.

Yapılacak her türlü kiralama işlemlerinin profesyonel bir elle yapılması sağlanmaktadır.

Farklı olarak yapılacak bu tür hizmetlerin ise güvenilir bir ortam da sağlanabilmesi için her türlü önlem ve çalışmalar yapılmıştır.

Firmamızın bugüne kadar ki tüm hizmetleri ile aldığı müşteri memnuniyeti, bu alanda daha büyük bir pay sahibi olmamıza, aynı zamanda müşteri portföyümüzü geliştirmemize vesile olmuştur.

Yapılacak her türlü kiralama hizmetlerinin yanı sıra, son dönemlerin en çok tercih edilen Concierge hizmetleri içerisinde de bu tür hizmetleri toplu olarak seçebilirsiniz.

Firmaların genellikle bu tür kullanımları için özel olarak hazırlanmış ve tasarlanmış segway filosunu tercih edebilirsiniz.

Büyük firmaların şehir içi turları için en çok tercih ettiği araçlardan birisi olan segway aynı zamanda Alışveriş merkezlerinde de son dönemlerde görülebilmektedir.

Büyük alışverişlerin gezintisinde kullanılan bu tür araçlar, yine kiralama yöntemi ile temin edilmekte ve hizmet olarak verilmektedir.

Bu araçların büyük firmalar tarafından seçilmesinin en büyük etkeni ise yine algılayıcılar sayesinde herhangi bir düşme ve kaza gibi sonuçların oluşmamasından dolayıdır.

Sizde bu hizmetleri almak istiyor iseniz müşteri temsilcilerimizle yada özel olarak iletişime geçerek tüm bilgileri alabilirsiniz.