Skip to content

concierge hizmeti

Vale Adamlar, Concierge Hizmetleri kapsamında; Güvenlik, temizlik, limuzin servisi, helikopter transferi, otel rezervasyon, bilet temini, uluslararası havaalanı transferi, asistanlık hizmetleri, organizasyon hizmetleri, fuar tanıtımı, açılış & davet, düğün organizasyonu, kokteyl & parti, doğum günü organizasyonu, taşınma hizmetleri, yat kiralama, valet parking, lüks araç kiralama, segway kiralama, shuttle transfer gibi çözümler sağlamaktadır.

Her türlü hizmet ağında her gün yenilen ve çeşitlenen çalışmalarınız ile sizlere bu alanda yardımcı olmayı amaçlayarak genişlemeye devam ediyoruz. Bu alandaki belirli olan misyonumuz ile birlikte her gün yeni tür hizmetlere olarak sağlanmaktadır. Vale adamlar olarak yapılan hizmetlerimizin arasında yer olan Concierge Hizmeti artık müşterilerimizin ulaşım imkanına sunulmuştur.

Concierge nedir? Bu hizmetler nelerdir? Bu kelime son dönemlerde ülkemizde hizmet amaçlı kurulan sektörlerin kullanmış olduğu bir terimdir. Concierge esasen Fransızca kökenli bir kelimedir. Anlamı ise “kapıcı” olarak bilinmektedir. Fransa’da otellerde ilk olarak verilmeye başlayan Concierge Hizmetleri, daha sonra yayılarak dünya genelinde verilen tüm hizmetlerin bir başlık altında toplanması olarak bilinmektedir. Bu terim ile birlikte gerek emlakçıların büyük projeler ile birlikte verilen hizmetlerinde ana başlık olarak belirlenmiştir. Concierge hizmetlerinin www.ValeAdamlar.com olarak verilecek hizmetleri ise, müşterilerimizin her türlü istek ve arzularını karşılayacak şekilde, konusunda uzman ve profesyonel personeller ile giderilmektedir.

Hizmet alanları içerisinde kullanılan Concierge kelimesinin diğer anlamlar içinde taşıdığı hizmet alanları ise “ Teslimat hizmeti, Ev temizliği hizmeti, seyahat danışmanlığı ve yönlendirme hizmetleri, uçak bileti teminlerinde verilen hizmetler, Resepsiyon hizmetleri, Özel günleriniz için yapılan davet organizasyonları, Danışmanlık hizmetleri, Anında ve hızlı ulaşım ile kurye hizmetleri, uzmanlaşan hizmet sektörümüz ile her türlü oto kiralama hizmetleri, Ulaşımın hızlı ve güvenli olabilmesi amacı ile yapılan hediye gönderimi ve çiçek gönderim hizmetleri, çilingir hizmetleri” vs. gibi hizmetler bu alanlar ile belirlenmiştir.

www.ValeAdamlar.com olarak size verilecek tüm hizmetlerimiz bu alanda birleştirilerek, sitemizde bulunan ve hali hazırda verilmekte olan “ Araç Kiralama Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Havaalanı Transfer Hizmetleri, Otopark Yönetimi Hizmetleri, Özel Şoför Hizmetleri, Vestiyer Hizmetleri ve Yat Kiralama Hizmetleri” ile bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenize vesile olmaktadır. Yapılan müşteri beğenileri ile birlikte günden güne büyüyen potansiyel müşteri artımı ile bu hizmetler devam etmektedir. Yapılan hizmetlerin güvenli ve en kısa sürede tamamlanması ile müşterilerin her türlü hizmet alımlarında kullanılan Concierge Hizmetleri yeni yapılan çalışmalar arasına eklenerek tamamlanmıştır.


Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/valeadamlar/public_html/wp-content/themes/kryptonation/includes/required/template-bot.php(1) : eval()'d code on line 1