?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 11 Temmuz 2013 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Vale-AdamlarEndüstri devrimi sonrasında hızla zenginleşen sanayi toplumlarının farklı ihtiyaç alanları ortaya çıkmıştır.

Motorlu araç sayısının artması ile birlikte trafik ve park yeri sorunları yaşanmış bunun sonucunda ise vale hizmetleri kavramı oluşmuştur.

20 yüzyıl sonlarında ise hantallaşmış sanayi sektörünün yerini hizmet sektörü almaya başlamıştır.

İhtiyaç alanlarında hizmet üretmek ve satmak en karlı iş kollarından biri olmakla birlikte toplumsal anlamda kalite anlayışı gelişimine yol açmıştır.
Valet parking hizmeti ihtiyacı uzun yıllardır, mekan içi karşılanmaya çalışıldı ise de yeterli olmamıştır.

Vale Adamlar, profesyonel yetenekler ve yetkinlikler gerektiren otopark yönetimi ve bütünsel hizmetlerini birlikte sunmak üzere 2009 yılında kurulmuştur.

Vale Adamlar Bütünsel Hizmetleri

Kuruluşundan bu güne birçok üst düzey organizasyonları başarı ile gerçekleştirmiş olan Vale Adamlar, deneyimli ve uzman kadroları ve yöneticileri ile hizmet kavramını oluşturmakta.

Sektör anlamda üst düzey vale parking hizmet sistemi oluşturan şirket dünya standartlarında faaliyet göstermektedir.

Farklı türde birçok organizasyon tecrübesine sahip Vale Adamlar; hava alanı transferi, yat ve araç kiralama çözümleri.

Güvenlik hizmetleri, özel şoför hizmetleri ve otopark yönetimi alanlarında seçkin kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.