?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 25 Nisan 2015 - Kategori: Bizden Haberler, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Hafta Sonu Vale

Vale Adamlar Hafta Sonu Vale Servisi ile ehliyetinize aracınıza ve size zarar getirmeyen müthiş koruma projesidir.

Dışarı çıkacaksınız alkol alacaksınız bizi aramanız yeterli olacak size muntazam hizmet getiren şirketimiz ile şoförlü olarak gezecek karşılığında az miktarda ücret ödeyeceksiniz.

Herkese hizmet vermenin garantisi ve geçerliliği ile yılların üst düzey tecrübesine sahibiz bunları okurken nasıllar acaba diye düşünüyorsunuz.

Ama bilmediğiniz bizler hizmet olarak Cumhurbaşkanlığı dahil her kes ile çalışma sergiledik.

Ülkemizin üst sevideki şirket ve kişilerine hanımefendiler ve beyefendilerine sürekli olarak her türlü ihtiyaçlarında şoför tedarik sağlıyoruz.

Vale Adamlar Hafta Sonu Vale özel bir proje olup sadece bizim işletmemize ait hizmet türü olarak ta ilk bu tarz bir projedir.

Bizleri taklit eden bu sektörde hiçbir şekilde varlığı bulunmayıp her dalda oynamaya çalışan rakiplerimizden farkımız tarzımız değil hizmet kalitemiz ve markamızdır.

Model çalışma ile kişiye özel vip hizmetimizi sadece bizlerden alabilir sürekli olarak faydalanabilirsiniz.

Vale Adamlar Hafta Sonu Vale desteğini aynı gün içinde birkaç saat öncesinden belirleyebilir saatinde hizmetiniz yakışıklı ve tertipli titiz olan personellerimizden şoför hizmetini alabilirsiniz.

Nerede olduğunuzun hiç önemi yok sadece arayıp bizden vale isteyin size vaktinde ulaşan uzman ne istediğinizi bilen kişi kapınızda takım elbise ile hazır olarak bekliyor olacaktır.

Vale Adamlar Hafta Sonu Vale kokteyl, Davet, Vestiyer, Organizasyon hizmetlerinizin vazgeçilmez hizmetini sizlere en ince detayları ile sağlamakta olup misafirlerinizi ve sizi hoş tutacak şekilde hizmet verecektir.

Şirketimizi günün hangi saati olursa olsun arayabilir rezervasyonsuz anında vip hizmeti çok ekonomik şekilde alabilirsiniz.

Vale hizmeti geleneğinin en özel şirketi olma özelliğini sürekli elinde bulunduran valet parking firmasıdır.