Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 28 Ağustos 2013 - Kategori: Bizden Haberler

Acil Vale Hizmetleri

Güvenceli Vale Hizmeti

Siz değerli müşterilerimizden gelen istek ve taleple doğrultusunda, Vale hizmetlerinin yanı sıra, hava alanı ve şehir içi transferleri için de uzun süreli şoför temini hizmetleri vermekteyiz. 2009 yılından bu yana sektörde hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz katıldıkları tüm etkinlikler ve de avm de park yeri aramak ya da otoparktan eşya taşıma derdinden kurtuluyorlar. Araçlarınız firmamızın size tahsis ettiği valeler tarafından “Teslim Fişleri” karşılığında teslim alınmaktadır. B bağlamda birçok ilki gerçekleştiren firmamız bu alanda verdiği sayısız hizmetler ile emsal teşkil etmektedir.

Sizde firmamızın Vale hizmeti ile istediğiniz her yere kendi aracınızla gelmenizin ayrıcalığı ile zamandan kazanın. Bu bağlamda dilediğiniz her türlü mekanda, düzenleyeceğiniz etkinliklerde 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Güvenceli vale hizmeti hizmetimiz ile hava alanı, avm ya istediğiniz etkinliklere da uzun kısa yol mesafe farkı olmadan hem kendi aracınızla gelmenin keyfini yaşayın hem de anahtarınızı valeye bırakarak park yeri aramaktan kurtulun. Firmamız 2009 yılından bu yana sektörde birçok ilki gerçekleştirmiştir.

Sizde otopark içinde park yeri arama ya da otoparktan eşya taşıma zahmetinden kurtulun. Vale hizmetlerimizin yanı sıra avm vale yararlanan müşterilerimiz trafikte bekleme ota parktan terminale kadar bavul taşıma ve otopark içinde park yeri arama, sorunu yaşamazlar. Alışveriş Merkezlerinden tutunda kulüp, davet, toplantı İş görüşmelerinizde, iş seyahatlerine kadar kısaca bize ihtiyacınız olan her yerde ‘acil vale ’ hizmeti ile hem zamanız size kalır hem de değerli anların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Amacımız bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimize en üstün kalitede güvenceli vale hizmeti vermektir. Tüm bu hizmetimizle ilgili bilgi almak için bu 0 530 936 76 00 (7/24) Tel : 0 212 210 00 53-54-84 numarayı aramanız yeterli.