?>

Skip to content

Güngören-Oto-KurtarıcıGüngören oto kurtarıcı araçlara acil ve benzeri gibi durumlarda oto kurtarma ile gelerek çekici aracıyla yol yardım sunmaya çalışır gerekeni zamanında yapar.

Merter ve Esenler semtine komşu olduğu için bu ilçelerde ki sanayi kolları ve üretim tesislerine kolaylıkla ulaşılmaktadır çünkü toplu taşıma ve şahsi araçlarla ulaşım konumu çok kolaydır.

Davutpaşa metro istasyonu ilçenin hemen yanındadır aynı zamanda tramvay ilçe merkezine kadar ulaşmaktadır.

İlçeye esenlerden devlet kara yoluyla Bakırköy’den Zeytinburnu ilçesinden ulaşılabilir çünkü Güngören İstanbul bölgesinin en küçük ilçesidir. Bu ismi geçen ilçelerin ortasındadır Güngören aynı zamanda bir ticaret merkezidir.

Bu itibarla ilçe geçmişte istihdam sağlamaktaydı.

ilçenin metro yoluna yakın bölgelerinde ve merkezinde birçok iş merkezi ve sanayi bulunmaktadır bunlar genelde tekstil ayakkabı sektörü çalışmaktadır Güngören oto kurtarıcı dert değil güç vererek sizin tekrar yola çıkmanızı sağlayacaktır.

Ancak bu iş yerleri kentsel dönüşüm sebebiyle taşınmaya başlamıştır kale eğlence merkezi bu iş merkezlerin en meşhuru olarak ucuz alışveriş merkezi olup ilçenin merkezindedir.

İlçede ayrıca yine Esenler ve oradan tem oto yoluna bağlantısı çok yakın olduğu için İkitelli ve Esenler otogarına kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Atatürk hava limanı da ilçeye yakındır.

İstanbul’da tekstil denince akla ilk gelen semtlerden merter ilçenin hemen yanı başındadır birçok tekstil atölyesi depo mağazalar vardır ve buralara Güngören den kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Serbest ekonomi piyasasında çalışma ortamında olan insanlara kolaylıkların doğru yeri olarak anımsanacaktır.

Güngören oto kurtarıcı araç ile araba taşıma alanının içinde kendine açtığı yolda emin adımlar ile ilerlemekte asla etik değerlerine taviz vermeden sistemin ortasında araba kurtarıcı ile oto kurtarma işlerinin en değerli şirketleri arasında ilk sıralarda yerini alarak kurumsal değerini katladı.

Zor zamanlarınızın kurtarıcı işletmeleri olarak sizlerin yanılmasına hiçbir şekilde müsaade etmeyeceğiz tüm araçların çekici yardımıyla kusursuz taşınması için elimizden geleni size iyi biçimde yansıtmak için seferberlik ilan ettik.

Düşük ücrete alçak kalite yerine orta miktarda paraya karşılık süper destek vermenin bizim vazifemiz olduğunun bilincindeyiz.

Aylık ile yıllık sözleşme yaparak Güngören oto kurtarıcı araçlarıyla sınırsız şekilde transfer hizmeti alabilirsiniz.