?>

Skip to content

Güngören-Oto-ÇekiciGüngören oto çekici işletmesinin bulunduğu yerin tarihçesi. Yol yardım ve oto kurtarma konularında hassas davranan oto kurtarıcı araçlarına ve çalışanlarına sahibiz.

İlçemiz İstanbul’un en küçük ilçesidir cumhuriyetin ilk senelerinde ismi vidos köyü ilçe özellikle 80 senelerden sonra artan nüfus sebebiyle zamanla ilçe statüsü almış sanayinin gelmesiyle adeta bir cazibe merkezi halini almıştır.

1992 ye kadar Bakırköy ilçesine bağlı bir semt olan Güngören bu tarihten sonra ilçe statüsüne kavuşmuştur 1993 senesinde Esenlerin’de bağımsız bir ilçe olmasıyla 11 mahalleyle bugünkü Güngören ilçesi ortaya çıkmıştır tramvayın ilçeye gelmesi ve kale ticaret alış veriş merkezinin açılması ilçenin refah seviyesini yükseltmiştir.

İlçe aynı zamanda Merter civarına yakınlığı sebebiyle tekstilin merkezi konumundadır ayrıca ilçede ayakkabı imalat sektöründe bulunmaktadır İlçe kentsel dönüşümden nasibini almaktadır.

Güngören oto çekici ve araç kurtarma hizmeti kısıtlama olmadan devam edecektir.

İlçemiz son zamanlarda hızlı bir şekilde inşaat piyasasına adını yazdırdı nedeni ilçedeki binaların çoğu eskidir ayrıca imalat sektörünün şehir dışına gitmeye başlamasıyla boşalan arsalar toplu konutlar inşa edilmeye başlanmıştır.

Çevresindeki büyük ilçelere ulaşım olanakları bulunmaktadır. Topkapı oto sanayi merter tekstil merter keresteciler sitesi gibi sanayi siteleri ilçeye çok yakındır.

İş piyasasının çok hareketli olması sebebiyle ilçe gündüzleri çok göç vermektedir bunun neticesinde gündüz ve gece trafik çok yoğun olmaktadır.

Araç çekici işini sistemli çalışarak kendi çatımız altında geliştirdiğimiz sistemlerin yeni oluşuyla başarılı yürütülmektedir.

Güngören oto çekici sanal çalışmadan ziyade akıllı şekilde düşünüp ona göre yön çizmesinin altında işine gösterdiği sadakatli duruşun oluşu varlığının devamını sürdürülebilir şekle sokacaktır.

İlçeye gelen araç sayısına bakarsak içinden çıkılması çok zor zamanları yaşamamıza neden olan türlü etkenlerin çaresiz saatler süren yol kalabalığı ile karşı karşıya kalmamız tesadüf değil arabaların aşırı şekilde fazla oluşundan olmasıyla bilinmektedir.

Özellikle sabah erken saatlerde toplu taşıma araçlarının can simidi olduğunu hepimiz gözlerimizle görüp onaylarız aslında mantıklı olanın kendi otomobillerimiz ile alacağımız mesafeyi bir kenara bırakıp devletin tahsis ettiği kara taşıtlarının daha mantıklı olacağının kanaati içindeyiz.

Güngören oto çekici servisini herkes kullanmak için bizler 24 saatlik çalışma programı eşliğinde görev almayı emir biliriz.