?>

Skip to content

Gaziosmanpaşa-Oto-KurtarıcıGaziosmanpaşa oto kurtarıcı işine özen konusunda kendisini ispatlayan işleyişe sahip oto kurtarma piyasasında kaliteye değer veren oto çekici kurumudur.

Genel olarak iş sektöründe ağır ticari kamyon ile kamyonet çekimi konusunda uzman olmuş otobüs çekimlerini beraber aynı sistemde yapmaya çalışan saat sınırında olmayan daima güven veren oto kurtarma işinin piri gerçeğini yansıtır.

İlçenin geniş mahalleleri ile otoban arasında civar semtlerde bulunan sanayi oto tamir bakım atölyesinde gidip gelerek günlerini bu şekilde hızlı çalışkan bitmesini çalıştırdığı insanlar üzerinden yaparak geçimini sürdürmekte.

Geçmişi hep övgü başarılara sığmayan prensiple doludur nereye ne vakitte gidilir hangi saatlerde araç arızalarının çok olduğunu bizlerden öğreneceğiniz kadar çok bilgiliyiz.

Gaziosmanpaşa oto kurtarıcı yaptıklarının yanı sıra iş geliştirme konusunda Trakya ile Marmara bağlantısının tam merkezi konusunda olarak İstanbul iline ilk gelenler bu yakaya geçtiklerinde bize bağlı araçların yollarda gidişine tanık olmakla beraber başlarına gelebilecek sıkıntılarda desteğimizi görebilirler.

Her ortama kolaylıkla girebilen araçların küçük hafif ticari ve büyük kamyonlar üzerinden giden ticaret akışımız yeni teknolojiyi yakın takibe alıp sürekli incelemek tanımak bizim açımızdan çok önemli husus sayılır.

Kalabalık araç hareketinin gözlemlendiği sınırlarımızın türlü yollardan dağılımında bölge trafiğinin etkili şekilde gitmesinde önemli rol sahibi olmuştur.

Sınırsız şekilde güçlü hizmetin doğru adresi olan firmamızın yapılan işleri takip etmek için operasyon merkezinde denetçiler olduğunu bilmeniz ciddi yaptığımız görevlerin sorunsuz olması içindir.

Gaziosmanpaşa oto kurtarıcı iyi ve ya kötü müşterimiz diyerek ayırım yapmadan her firma ile kişiye aynı orantıda kurumsal şekilde davranarak değerli olduğunuzu size hissettirmekte.

Tüm ilçelerin merkezlerinde birlikte iş yaptığımız yardımcı yol yardım kurumlarıyla İstanbul halkına huzur veren hızla çözüm üreten sıkıntıları ortadan kaldırma adına yaraşır şekilde örgütlü çalışıyoruz.

Sizlere araç çekici hizmetini vermek adına kendi içimizde bölgelere ayrılan kurtarıcı şoförleri adresleri bilen kimselerden seçilmiş geç kalması söz konusu dahi olamaz fakat trafiğin çok şiddetli yoğun olduğu saatlerden biraz sabır isteyeceğiz.

İstanbul dışına araç göndereceğiniz zaman lütfen müşteri temsilcimizden size özel olan ücretleri öğrenin Gaziosmanpaşa oto kurtarıcı farkını yaşayınız.