?>

Skip to content

Gaziosmanpaşa-Oto-ÇekiciGaziosmanpaşa oto çekici deneyimli yol yardım servisi garantisiyle oto kurtarma işlerinin doğru adresi olmuş daima ekonomik oto kurtarıcı işi yapmıştır.

İşletmemiz sınırlarını aşan kalite güvencesiyle farklı olmayı kendine hedef belirterek diğer aynı işi yapanların aksine hızlı oranda araç filosunu genişletmek üzere her şekilde iş gücünü yükselterek gideceği noktayı seçmiştir.

Kiralık vinç bölümünü sizlerden gelen istekler üzerine yeni iş makinesi siparişini vererek yine ilçemiz için hayırlı görevleri yapmaya söz verip mücadele konusunda takip edilen süreçte yenilenmeye doğru gidecektir.

Biraz ilçemizden bahsedecek olursak bir zamanların İstanbul etrafında nüfusu en yoğun halkın yaşadığı yerdi sonraki durumlarda kendi içinden çıkan 3 belediye sınırına bölünerek gelişimini tamamladı.

Gaziosmanpaşa oto çekici alt yapısı çok güçlü kurumlar içerisinde saygın yere ulaşmış zirvenin tepesinde işletme olup altında olarak dost firmalar ile sürekli istişare içinde kalmış yol gösterme öneri konusunda desteğini üzerinden çekmeden sürdürmeye hatalarını düzeltme konularında yardımcı rehberlik yaparak büyüklüğünü göstermektedir.

Uzun yıllar süren çalışma hayatımızda müşterilerin daima mutlu olmaları için elimizden gelenin daha iyisini yapmak geliştirmek için her yolu kullanmaktan hiç kaçınmadık.

Kendi içimizde yapılanma dönemine girdiğimiz şu günler içinde gerekli olan yatırımların yapılması adına yönetim merkezimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda faydalı olabilmek için masraftan kaçılmadan yeni sistem elektronik cihazlar ile birlikte üst yapı platformları yeniledik.

Gaziosmanpaşa oto çekici personel alımlarında seçici olup yoldan içeri giren her insana sizi emanet etmez önce bakar nitelikli kişiyse temelden eğitime mecbur tutarak uygun kıvama gelip iyice piştiğinde yol yardım personeli olmaya hak kazandığını gördüğü vakit işinin başında olmasını sağlayarak eğitime ve kaliteye verdiğimiz önemin değeridir.

Sistematik şemalardan anlattığımız biçimde iş yapma zamanımız yok gece ve gündüzleri açık olup çift şekilde çalışma planlarına sahibiz bayramlarda resmi tatil günleri de olmak kaydıyla sürekli iş üzerinde firma olmamızın nedeni 24 saat hareketli olan şehirde ihtiyaçların karşılanmasında aldığımız önemli sayılacak pozisyondur.

Yapılan işlerin zorluğunu hesaplarız ona göre modern edilmiş araçları gönderme konusunda ortak karar alarak Gaziosmanpaşa oto çekici hizmetinin yapılması için aracımızı yola koyarak dilediğiniz şekilde taşımayı sağlar iyi şekilde bitiririz.