?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 20 Aralık 2014 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Fuar-TemizlikFuar Temizlik; Fuarlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek çok farklı sektörde, pek çok farklı alanda gerçekleştirilmektedir.

Hangi konuda, hangi sektörde, hangi mal veya hizmette olursa olsun fuarlar, yoğun bir katılımla gerçekleşir.

İster yöresel, ister ulusal isterse de uluslararası olsun tüm fuarlarda katılımcı sayısının en çok olması arzulanır ve en fazla kişinin katılması için de gereken tedbirler alınır.

Organizatörler, katılımcılar için tedbir alırken, fuar temizlik işi için de tedbir almak zorundadır. 

Fuarlar 1 gün, 3 gün, 7 gün, 10 gün gibi bir çok sürede gerçekleşebilir.

Her gün yüzlerce, binlerce, bazı fuarlarda on binlerce insan fuar alanını ziyaret eder.

Fuarın sonunda, ya da fuar devam ederken, fuarın bir günü bittiğinde, alanın ertesi günkü misafirler için hazırlanmasında, fuar temizlik hizmeti büyük önem taşır.

Tüm misafirler ve fuar katılımcısı firmalar, temiz bir ortam arzu ederler. Bu da ancak, profesyonel bir organizasyonla, profesyonel bir ekiple gerçekleşir.

Firmamız, fuar temizlik hizmetini geniş kadrosu ve profesyonel uygulamaları ile gerçekleştirmektedir.

Fuarlar genellikle çok büyük bir alanı kapsar, bu alanın tamamının kısa sürede temizlenmesi ve ertesi güne hazır hale getirilmesi zor bir hizmettir.

Fuar temizlik, hizmetini fuar alanının en kısa sürede temizlenmesi için gerekli sayıdaki personelle gerçekleştirmekteyiz.

Fuar temizlik ekibimiz, işinin uzmanı personellerden ve yeterli ve gerekli teçhizat, donanım ile hizmet vermektedir.

Fuar temizlik hizmetimiz de dahil olmak üzere tüm uygulamalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgilere vale adamlar sayfası ile ulaşabilirsiniz.