?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 28 Mart 2015 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Florya vale hizmetiVale adamlar florya vale hizmeti veren şirketimiz sizlere istediğiniz her noktada sürücü kiralama, vale kiralama, valet parking park ustalığı hizmetlerini sağlamakta.

Yaptığı hizmet işinde uzman olup alanında lider işini bilen deneyimli ekip profesyonel vale park ile sizleri karşılamakta ve uğurlamaktadır.

Vale adamlar florya vale hizmeti sizlere vip kuruma ve kişiye özel olarak verilmekte olup tam donanımlı ekip ile uygun fiyatlar karşılığında çalışma yapılmaktadır.

Araç başı ücret, İşletmeden alınan valet maaşı ve ya bahşiş sistemi olmak üzere 3 sistemde hizmet verilen sektörde işi bizden daha iyi yapabilen kurum yok diyebiliriz.

Vale adamlar florya vale hizmetini sizlere yıllar önce vermeye başladık sorunsuz hatasız dikkatlerimiz ile değer verdiğiniz araçlarınıza şoförlük ve koruyuculuk kavramında görev yapıyoruz.

Sizin trafik nedenlerinizden dolayı strese girmenize hiç gerek yok size çok yakın hep yanınızda Vale adamlar florya vale hizmeti şirketi var.