?>

Skip to content

Filo-Araba-TaşımaFilo araba taşıma sektöründe daima iyi işlerin çıkmasına özen göstererek amacımızın çıtayı yükseltmek olduğunu göstererek taşıma yapıyoruz.

Türkiye topraklarında 7 bölgeye yaygın biçimde örgütlenen birimlerimiz gelen filo araba taşıma taleplerini kısa sürede cevaplamak adına derhal lojistik planlaması ve bütçe tahmini sonrasında sizlere teklifimizi sunarız.

Filo araç taşıma işletmesinin diğer özelliği transfer esnasında üzerimizde bulunan tüm sıfır kilometre ve ikinci el arabaların özel taşıma kaskosu ile güvenliğinin alınması her türlü kötü benzer durumlarda anında zararın karşılanması profesyonel ticaretin tüm yükümlülüklerini beraberinde uygulamaya koyuyoruz.

Sıfır araç taşıma sorumluluğu çok ağır ve tecrübe isteyen şartların değişim gösterdiği yollarda gidilen iş alanı olmasının zorluğunu görüyor biliyoruz.

Kadromuza personel alırken uzun dönem çalışmasına özen gösterecek arkadaşlar arasında doğru olanı seçmeye özen gösteririz.

Teslim ettiğiniz değerli taşıtların filo araba taşıma şirketi güvencesinde olduğunu lütfen unutmayınız.

Ülke sınırlarında tüm araba satışı yapan fabrika ve ana bayilere istedikleri an çok sayıda büyük çekici araçlarını tahsis ederek aynı anda sayısız otomobili istenilen noktaya transferini sağlıklı şekilde yaparak müşterilerinize karşı başarılı satışı yapmanıza yardımcı olabiliriz.

İstanbul merkez ofisimizin tüm gerekli araçlara sahip olduğunu sadece özel hizmet çatısında birleştiğimizi bilmenizi isteriz.

İkinci el toplu arabaların şehir değiştirirken bizlerden fiyat almadan karar vermeyiniz uzman temsilcilerimiz daima hazır vaziyette sizlerden onay beklemektedir.

Filo araç taşımacılık piyasasında öncü markaların sizlere destek vermesini isterseniz ekonomik koşullarda işlerinizin yapıldığını göreceksiniz.

Filo araba taşıma işinin tüm gereksinimlerini biliyor sisteminize uyarak iş yapmaya özen gösteriyoruz.

Uzak illere araç gönderimi merkezlerden kısa sürede gerçekleşip alımlarda 24 ve ya 48 saat içinde alınarak derhal sevk konusunda hızlı biçimde hareket halinde işimizi yapıyoruz.

Yıllık sayısal anlaşmalarda çok cazip fiyatlarımızı sizlere yansıtarak işlerinizin kolay şekilde yol almasına yardım eden firma ile çalışmak isterseniz emrinizdeyiz.

İkinci el filo araç taşıma işinde marka olan firmamızın sizlere avantajlı olarak iş yapmasına uzun yıllar sürecek dostluk çerçevesinde işimiz ile asla mağdur olmazsınız.

Karar verirken bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.