?>

Skip to content

Fatih-Oto-KurtarıcıFatih oto kurtarıcı yüz binlerce araç sahibi kişinin yaşadığı ilçede oto kurtarma üzerinde yol yardım ve çekici çalışmalarını tüm yıl boyunca yapar.

Bize güvenip araçlarının taşınmasını sağlayan değerli kurum ile kişilere şükranlarımızı borç olarak biliyor daha yararlı ve faydalı işlerinizde yardımcı olabilmek adına hiçbir masraftan kaçınmadan üst yapıları daima yeni ve bakımlı olmasına özen gösteriyoruz.

Efendim bu ilçe öyle muazzam yer ki tarihin başlangıç noktası dorukları hüzünlerin sevinçlerin yaşandığı kutsal bölge olarak benimseriz.

Yaz kış hiç bitmek bilmeyen ziyaretçilerimiz gurbetçi kardeşlerimiz tüm yerli yabancı değerli misafirlerin akın ettiği gezilecek öğrenilmesi gereken tarihin tam ortasında kalmış muhteşem ilçedir.

Fatih oto kurtarıcı işletmeleri bünyesi altında yaklaşık olarak 50 sayısından tam donanıma ve güce sahip olan iş makinesi ve oto çekici araçlarının yanında yüksek güçte bulunan kiralık vinç araçlarının zenginliğine sahibiz.

Bu uğurda alınan kararların doğrultusunda yapılan masrafların kurum adına size hizmette başarıyı getirmek için yapılmış olması markamızın tanıtımında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızın alın terleri karşılığında ulaşılmış zaferdir.

Uzman olmak için verilen işin çok iyi şekilde planlanarak yapılması pürüz çıkmadan bitmesinin ardından kendi kendinize başarılı ilan edemezsiniz takipçi gözler tarafından değeri hak ederek işinizi sürdürmelisiniz.

Gelip geçen senelere verilmiş emeklere harcanmış yıpranan bedenlerin kurduğu kule gibi dik ayakta kalmanın sırrı müşteri ilişkilerinde gösterilen değerdir.

Fatih oto kurtarıcı yukarıda saydığımız kriterlere uyum göstermesi görevini sadakatli şekilde yapılandırması belirgin özelliklerin firmanın görseline eklenmiş olarak takip eden sevgili iş ortaklarımız içinde yararlı kalmıştır.

Tarihi yarım adaya has güzelliklerin içinde disiplinli iş gücünün ortaya koymuş olduğu iyi niyetli yatırımların buralara uygun hale sayemizde iyi hizmetle iş yaparak gelmiş olmasını izlemek gerçekten keyif vermekte.

Deneyimli firma olmanın yanı sıra şehirler arasında araç taşıma üzerine kurduğumuz filo karşılıklı olarak her gün şehir dışına gidip gelen araçların transferini yaparak size karşı önemli görevlerde bulunuyoruz.

Diğer takip ettiğimiz kurumların yararlı olan tüm olanakları daha ileri teknoloji kurmak adına takibimiz altında olduğunu Fatih oto kurtarıcı işletmesinin gelişmesi adına yarayanı uygulamaya koyuyoruz.