?>

Skip to content

Fatih-Oto-ÇekiciFatih oto çekici hemen hepimiz burayı bilir tanırız firma için oto kurtarıcı kalan arabalara yol yardım ters dönen yan yatmış araçlar için oto kurtarma yaparız.

İstanbul bölgesinde zenginlik bakımından ne ararsanız bizim bölgemizde olup tarihin efendisi gibi olup baş yapıt eserlerin adeta açık hava sergisi edasıyla gözle çıplak şekilde görüldüğü başka yer var mı efendim tabi ki bulamazsınız.

Medeniyetlerin beşiği uygarlıkların kurulduğu atası nice imparatorların yaşama başladığı hayatının son bulduğu yerin adı Fatih semti olmuştur.

Osmanlı padişahlarının neredeyse hepsinin burada yaşadığı koca cihanı yönettiği yerden size selamlar sevgiler hürmetler sunarak küçük bir gezintiye çıkacağız birazdan.

Fatih oto çekici adının olduğu değer gibi yaptığı işlerinde son derece iyi şekilde bitmesine özen göstermek için var gücüyle olanakların kullanılmasında önce hareketleri içerir.

Hizmet veren işletmelerin için belki de değeri özelliği bakımdan sorumlulukları yerine getirmeye müsait birkaç işletmeden sadece birisi olarak yıllar süren yatırımları bu değerli ilçeye destek için harcamış karşılığını da çok fazlasıyla almıştır.

İstanbul’da nereden gelirseniz gelin bizim eserlerimizi açık şekilde göreceksiniz iter uçakla isterseniz otobüsle hiç önemi yok ama Kanuni Sultan Süleyman ile Fatih camisinin İstanbul üniversitesinin kulesinin Beyazıt meydanını Eminönü cami neyi isterseniz hepsi ihtişamıyla ortada kalacak sizde hayretler içinde olacaksınız.

Karaköy kısmında galata kulesi Ahmet çelebinin uçtuğu yerin tam karşısında Topkapı sarayı kalır. Fatih oto çekici bu kadar çok güzelliğin içinde kalan arabaları taşıyarak kamu hizmetini kusursuz olarak sunmanın hesabında işine devam eder.

Topkapı müzesi eski çağlardan kalma tarihin büyük sahnesinde yer almış bütün eserlerin bir arada tutulduğu gezmesi mükemmel olan içinizde değişik duyguları yaşamanıza şahit olacağınız yerdir.

Sultan Ahmet camisi ile meydanı antik çağlarda barbar savaşçıların arena adını taktıkları at meydanı olan şimdiki adliye binasının tam orasıdır.

Gezilmesinin 1 günde bitmeyeceğini zaten kendi gözlerinizle göreceksiniz neyi anlatsak siz görmeden boş sayılacağı için biz size en iyisi oto kurtarma ve yol yardım konusunda değerimizin yükseklerde kaldığını yapılan işler ile gösterelim.

Fatih oto çekici sınırın çok ileri seviyesinde planlı yapılan işlerin efendisi sahibidir.