?>

Skip to content

Eyüp-Oto-ÇekiciEyüp oto çekici kutsal ilçenin her yerinde olduğu kadar yol yardım ve oto kurtarma ihtiyacını tüm ihtiyaç sahiplerine oto kurtarma görevi sunuyor.

İstanbul’un efendisi sahabesi komutanı ve sahibi Eyüp Sultan Hazretlerinin makamı olan manevi ilçenin Dünyanın tüm ülkelerinde ziyaretlerin yapıldığı inanılmaz kalabalık ilçeye değer vererek her zaman layık olduğu yerde kalmaya devam eden semtin özelliğini saymakla bitiremeyeceğimiz gibi doyasıya bakılan yedi tepeden birinin ev sahibidir.

Genellikle yeni evlenen İstanbullu çiftlerin adeti olarak sayılan türbe ziyaretinde araçların oluşturduğu başı bozuk trafik sorunu ayrı derttir.

Gelen gidenin sayısını bilmediğimiz gibi turizm açısından önemli rota üzerinde olan buranın gurbetten ülkesine gelen kardeşlerimizin ilk durağı olup daha sonra memleketlerine doğru yola çıkarlar.

Eyüp oto çekici diğer ilçelere nazaran daha yoğun yorucu günler yaşar akü takviye ile açık unutulan kontak ile biten elektrik enerjilerini donanıma sahip olan takviyeli araçlarımız eşliğinde yaparak tekrar hareket etmelerine yardımcı oluyoruz.

Kazalara karışan sürücülere oto kurtarma yardımı vererek gitmek istedikleri servis alanlarına güvenli şekilde taşınmasında firmamıza ait araçların yardımı sayesinde ulaşıyoruz.

Yine bölgenin içinde basit sebeplerden dolayı yolda kalmışsanız teknik bilgiye sahip çalışanımızın size yola çıkıp kısa süre içerisinde ulaştıktan sonra yapabileceği birkaç adım hareketten sonra onarımını sağlayarak çalışmasına destek vermektedir.

İlçenin giriş çıkış rotası üzerinde şehrin karmaşası geçmekte milyon araba geçişinin olduğu gözlenmektedir.

Eyüp oto çekici zamanınızı boşa harcamanıza mani engel olup kendi yetkili servis noktalarının akıllı ve yerinde uyguladığı profesyonel çalışmalarına kaynak gösterip uygulamalı şekilde yaparak sizi rahata kavuşturur.

Hafta içi ve hafta sonu her zaman aynı kalabalık nüfusun yaşadığı ekstra olarak dışarıdan gelenlerinde sayısını hesaplamaya gücümüz yetmez fakat araçların çekilmesinde kimseyi mağdur şekilde bırakmadan yetkili personellerin eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Eyüp semti Osmanlı geleneğinden gelen geçmişine geleneksel şekilde bağlı olup hala adetlerin korunduğu nadir yerlerin başındadır.

İlçeye ulaşmak toplu taşıma araçlarıyla çok sayıda durak ve hatta sahiptir. Birde tepeye çıkan teleferik sayesinde haliç boydan boya görüntüsünün nefes kesici olduğunu söyleyebiliriz.

Eyüp oto çekici tarihine ilçesine geçmişine değer veren korumak için her şeyi yapan firmadır.