?>

Skip to content

Esenler-Oto-KurtarıcıEsenler oto kurtarıcı civarda hizmet sağlayan oto kurtarma işlerini yapan işletmelerin sadece bir tanesi olup oto çekici ve yol yardım sergilemekte.

Yerimiz tam olarak Avrupa kısmında kalarak İstanbul ilçelerinin genişlik ve havadar konularında ilçemizin gerçekten ferah olduğunu düşünüyoruz son zamanlarda aldığı yatırım kararlarıyla belediyemizin başarılı bir performans göstermesi gayretiyle ön plana çıkmıştır.

Çok eskiden küçük mahalle görüntüsüyle tanınan fakat her geçen sürede insanların yaşama alanı olarak Esenler ilçesini seçmesi değerini bilenlerin ikamet adresi olmaya devam ettiği sürece buralar daha ile sistemlerin olduğu kent haline dönüşecektir.

Yaşamsal olguların giyim ve yiyecek sektöründe değerli altın markaların yatırım yapmak için bölgemizi seçmeleri tesadüf olabilir mi asla olamaz.

Esenler oto kurtarıcı değerli katkılarını bölgeye ait olan devlet yolu daha ilerisinden geçen üçüncü yeni ve son köprüye bağlanan otobanın bizim tanınmamız açısından gelen geçenin şehrin tam ortasında olduğumuzu görebilme ihtimalleri oldukça yüksek.

Buranın gençliği iş hayatında yıldız gibi parlayan çocuklardan oluşup ilçemizin çok fazla göç almasına rağmen erken yaşta işletmeci olarak hayata başlayanların sayısı hiç küçümsenecek kadar değil.

Etrafında son dönemlerde modern yapıların yükseldiği alış veriş tesisleriyle iş dünyasına geniş yer veren plaza binalarına yer açarak yatırımları kendisine mıknatıs gibi çekmeyi bilmiştir.

Hele birde büyük İstanbul otogarına sahibiz günlük bu şehre gelen kişi sayısını ve uğurladığımız yolcuların haddi hesabı yok.

Esenler oto kurtarıcı kendisinden yardım isteyen tüm dost ve misafirlere kapısını ardına kadar açarak olanaklarını yapabildiği tüm iyimser şekilde yapmaya çalışmaya özen harcayarak başladığı işi asla yarım bırakmaz.

Güzel hizmetin doruklarına bizimle gelerek her türlü oto kurtarma esnasında eksik malzeme ile yol çıkmayız.

Araç kurtarıcı arabasının içinde bulunan tam hidrolik mekanizma ile çalışma sırasında ağırlık hesabını yaptıktan sonra işe koyulmak en mantıklı hareket olacaktır.

Amatör kişilere hiçbir şekilde araba kurtarıcı işine sokmuyor aksine özenle eğitim programına tabii tutuyoruz elinin hüneri işletmemiz açıcından çok önemli olup beceriksiz kişiler ile bu işi yapmaya gözümüz kesmez nedeni tehlikeli meslekler bölümüne giren Esenler oto kurtarıcı hizmeti profesyonellik ister.