Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 24 Temmuz 2013 - Kategori: Bizden Haberler

Vale Parking

Vale hizmetimizden yararlanan müşteriler, otopark içinde park yeri arama ya da otoparktan eşya taşıma derdinden kurtulmuş olacaklar. Araçlar firmamızın görevlileri tarafından “Teslim Fişleri” karşılığında teslim alınmaktadır. Araçların teslim edildiğinden itibaren bekleme sorununu görmeden için, teknolojik personellerimiz tarafından sürekli iletişim içerisinde olacaklardır. Araç sahibi teslim belgesi vermesi ile otoparkımız dan seri bir şekilde hareket etmiş olur.

Vale parking hizmetlerimizden ister sürekli olarak, istersen izde düğün, açılış, konser gibi özel organizasyonlarda bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hareket eder. Araçlarınızla sizi İstediğiniz yerden alır ve istenilen yere hızlı ve güvenli bir şekilde bırakılır.

Valet parking kusursuz hizmet kalitesi ve gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ile firmamız adından sıkça söz ettirmektedir. Sizlerin memnuniyeti sonrasında edindiğimiz tüm bu başarılar, gelecekte yapacağımız hizmetlerimizin referanslı güvencesidir. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey bize 0 530 936 76 00 (7/24) Tel : 0 212 210 00 53-54-84 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.