Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 23 Temmuz 2013 - Kategori: Bizden Haberler

Vale HizmetiSizde trafik içinde geçirdiğiniz zaman kaybını önleme, park yeri arama derdine son vermek ister misiniz? Üstelik araç içindeki değerli eşyalarınız olduğunda gözünüz arkada kalmadan. Firmamız genç, dinamik kadrosu ile verdiği ‘’vale’’ hizmetleri ile sektör liderliği ile emsal teşkil etmektedir. Amacımız tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize güvenli ve ayrıcalıklı hizmet verebilmektir.

Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hava alanı ve şehir içi transfer kapsamında verdiği özel transfer hizmeti ile günlük haftalık aylık uzu süreli şoför temini hizmetleri vermekteyiz Sizde ‘’Vale Parking’’ hizmetlerimiz ile hava alanına kendi aracınızla gelmeniz keyfini yaşayın. Anahtarınızı valeye bırakarak park yeri aramakla boş yere zaman kaybetmeyin.

Firmamız 2009 yılından bu yana sektörde verdiği birçok hizmet ile ilki gerçekleştirmenin haklı gururu ile hizmet vermeye devam etmektedir. ‘’Valet Parking ‘’ hizmetini kullanan müşterilerimiz, otopark içinde park yeri arama otoparktan eşya taşıma sıkıntısından kurtuluyorlar. Araçlar firmamız görevlileri tarafından “Teslim Fişleri” karşılığında teslim alınmaktadır. Bizi 0 530 936 76 00 (7/24) Tel : 0 212 210 00 53-54-84  irtibat telefondan 7 / 24 arayabilirsiniz.