?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 06 Aralık 2017 - Kategori: Akü Takviye, Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Çekici, Kamyon Çekici, Kiralık Forklift, Kiralık Vinç, Kurtarıcı, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Otobüs Çekici, Tekne Taşıma, Yat Taşıma, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
11 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Eminönü-Oto-KurtarıcıEminönü oto kurtarıcı gündüz ortasında nasıl yoğunluk var olduğunu bilirsiniz oto kurtarma arabasının sıkışıklıktan araç kurtarıcı hizmetine gitmesi zor olur.

Semtin mimari yapısı Sirkeci garının açılması 4. vakıf hanın ve büyük postanenin inşasıyla tamamen değişmiştir.

Cumhuriyet dönemimde İstanbul valisi ve belediye başkanı Lütfi Kırdar Galata köprüsünün etrafındaki yapıları balık haneleri meyhaneleri yıktırarak Eminönü meydanını açmıştır.

1980 yıllarına kadar eserlerini koruyan bu tarihten sonra tamamen ticari bir bölge olmuştur. 2008 senesine kadar ilçe olarak varlığını sürdüren Eminönü bu tarihten sonra Fatihe bağlanmıştır.

Mısır çarşısı Kaplı çarşı ve Mahmut paşa yerli yabancı turistlerin uğrak yeri olup ticaretin en canlı olduğu yerlerin başında gelmektedir semt şehrin en önemli akslarından biridir.

Eminönü oto kurtarıcı şirketine güvenen dostlarımızın yüzünü asla kara çıkarmadan işimize özen harcarız araba kurtarıcı ile çalışmalarımızı daha iyi şartlara taşımayı kendimize görev olarak biliriz.

Sirkeci’den florya yollarına uzanan sahil yolu, Eyüp Sultan ve Fatihe gidiş istikameti Galata köprüsünden boğaz istikametine gidiş hep semtin tam ortasından geçmektedir.

Otobüs duraklarıyla şehrin birçok noktasına ulaşım sağlanmaktadır sirkeci de tramvay durakları geç saatlere kadar çalışmaktadır şehir hatları vapur işletmesi ve tur yolda buradan kalkmaktadır.

Ayrıca Hacı Osman Yenikapı metrosu haliç durağı da buna rağmen özellikle gündüz saatleri trafik içinden çıkılmaz bir haldedir hele Mercan bölgesi tam bir çiledir yük boşaltan kamyonlar yüzünden bazen ticaret merkezinden çıkmak saatler sürmektedir.

Sultanahmet bölgesi trafiğe kapatılmıştır gündüz saatlerinde Mahmut paşa ve civarına araç sokulmamaktadır.

Eminönü oto kurtarıcı mesai saatlerinin dışında sabaha kadar süren oto kurtarma çalışmalarında yerini alarak araç kurtarıcı işlemlerini yapmaya devam edeceğini siz değerli müşterilerine haber vermektedir.

Piyasaların hareketli olduğu zamanlar içinde ilçemize misafir olarak gelen tüm ticari insanların her türlü ihtiyaçları doğduğunda kusur bulmayan mantığını size yansıtarak nerede isterseniz oraya gelir işinizi yaparak gider.

Bulunduğumuz mahalle diyelim artık eskiden belediye sınırları olarak sayılırken güzeldi ama maalesef artık değiliz bu olay bizi derinden üzmüştür sebepleri de yok değil akşam olunca burada yaşam son buluyor hayalet gibi görüntüyle karşılaşıyorsunuz.

Esnafımızın oto kurtarma yardımlarını alırken bizi aramalarının tek nedeni ekonomilerine uygun çalışmamız olarak lanse edilmelidir.

Her dilden memleketten gelen yerli yabancı kişilere karşı tutumları takdire şayan ticaret yapan iş adamlarıyla burada çok şekilde karşılaşırsınız.

Eminönü oto kurtarıcı memnun kalmadığını zaman paranızı size iade edecek kadar kurumsal ve karakterlidir oto kurtarma sanatını bizler ile araç kurtarıcı isteyerek yaşarsınız.