?>

Skip to content

Edirnekapı-Oto-KurtarıcıEdirnekapı oto kurtarıcı çeşitli oto kurtarma araçlarına sahip olup her saat iş başında araç kurtarıcı hizmetlerini kaliteyle sunan akıllı işletmedir.

Metrobüs hattının devreye girmesiyle bölgede özellikle gündüz saatlerinde insan ve araç yoğunluğu çok fazladır.

Şehitlik önünde minibüs ve otobüs durakları bulunduğundan bunların burada beklemeleri trafiği olumsuz etkilemektedir.

İnsanlar bu noktadan toplu taşımalara halk araçları tramvay otobüs ve minibüs hatları ulaşmaktadır ayrıca 3. hava limanına gidiş istikametlerinden biride burası olacaktır.

İşte bu sebepler tarihi semti İstanbul’un en önemli akslarından biri haline getirmiştir. Oysa 10 sene önce burada çok insan taşıma arabaları ve tramvayın olmaması sebebiyle geceleri oldukça ıssızdı şimdi geceleri bile hareketli bir yerdir demir kapı ve topçulardaki sanayiye ulaşımda bu semtten sağlanmaktadır.

Edirnekapı oto kurtarıcı zamanında başladığı kurtarma olaylarına araba kurtarıcı işini iyice geliştirerek sizlere geceleri farklı ekiple iş getirmeye çalışıyor ekonomik olarak hizmetini yapıyor.

Bilindiği gibi topçular ve adı belirli olan sanayi artık kendi yerini kentsel dönüşümle yavaş olarak yerleşime terk etmektedir ancak bu eski yollarla ne kadar sağlıklı olacak bu şüphelidir.

Çünkü zaten yollar dar araç artışı çok fazla olduğundan bir de buna insanların toplu taşıma yerine şahsi araçlarıyla yollara çıkması eklenince çilemiz katlanarak devamlı içinden çıkılmaz hale gelmektedir.

Bazen mecidiyeköy yol durumu bulunduğumuz yeri bile etkilemektedir cuma günleri trafiğin en yoğun yaşandığı günlerin başında gelmektedir.

Sizlerin gidip geldiğiniz mesafeleri hesaplı tutarak özel araçlarınızla yola çıkmadan bir kez daha düşünmenizi diliyoruz maddi boyutuyla çileli kalabalığıyla belki avantaja çevirebilirsiniz.

Edirnekapı oto kurtarıcı yol üzerinde bulunduğu esnada gelen oto kurtarma tekliflerini yerinde görerek tecrübesiyle kaldırma gücünü elinde bulunduran araç kurtarıcı kurumsal müşterilerine uygun fiyatlara iş yapmayı garanti eder.

İş çıkış saatlerinde otoban resmen durma noktasına gelmektedir duruma birazda yayalar sebep olmaktadır çünkü beklemeden kendilerini düşüncesizce karşıya geçmek için yola atınca trafikte mecbur durmak zorunda kalıyor.

Minibüslerde yolcu almak için bazen iki şeridi birden kapatıyorlar bütün bunların acil bir şekilde ıslah edilmesi gerekmektedir.

Gelişmiş ilçelerin başında olan Fatih bir bakıma yaşamak için ideal yerlerin ilk sıralarında gelse de son zamanlarını bir hayli zor geçirerek aldığı göçlerin nedeniyle hayat pahalılığı ortalığı kasıp kavurmaktadır.

Edirnekapı oto kurtarıcı sessiz ama parlak geleceği garantilemek adına tüm enerjisini sizlere karşı oto kurtarma hadiseleriyle başa çıkan güçlü emsalsiz kurum olarak anılır.