?>

Skip to content

Cevizlibağ-Oto-KurtarıcıCevizlibağ oto kurtarıcı ile çalışmanız halinde özel avantajlara sahip olarak oto kurtarma yanında diğer kollarımızdan araç kurtarıcı desteği alabilirsiniz.

Tarihi yarım ada bölgesinin kenarında sanayi ile yerleşimin aynı karede beraber yürüdüğü bir semt olması sebebiyle günün her saati hareketlidir.

Aynı zamanda belediye araçları ve tramvay hattı semtten geçmektedir. E-5 kara yolu yaşam bölgesini ikiye bölmektedir bu nedenle gün içerisinde özellikle saat 16: 00 ve 20: 00 arasında trafik çok yoğunlaşarak devam ettiğini görebilirsiniz.

Eskiden E-5 üzerinde sefer yapan minibüsler olduğu dönemler trafik tam bir çileye dönüşmekteydi.

Bu yoğunluğu kaldırmak için her ne kadar toplu taşıma hattı inşa edilmiş ve seferleri azami dereceye çıkarılmışsa da bazen o da yetmemektedir özellikle sabah ve akşam saatlerinde yayalar bile üst geçitte yoğunluk oluşturmaktadır.

Cevizlibağ oto kurtarıcı aldığı işlerin vaktinden evvel bitmesi için yeni aldığı araba kurtarıcı filosunu her gün daha genç kurtarıcı almak için size karşı çalışmaları akıllı olarak yapmaya gayret edecektir.

Bunun başlıca sebepleri özellikle alt tarafındaki Yeni yüzyıl üniversitesi ve Sanayi bölgesi Atatürk öğrenci yurdu tarafındaki öğrencilerin şehre dağılmalıdır.

Yoğunluğu ortadan kaldırmak amacıyla bulunduğumuz yerden başlayan tramvay ve otobüs seferleri konmuştur.

Maltepe tarafında bir oto sanayi sitesi ve Ülker fabrikası ayrıca Topkapı spotçular çarşısı bulunmaktadır bu sebeple o bölgedeki trafik bazen içinden çıkılmaz hal almaktadır.

Her ne kadar o bölge kentsel dönüşüme alındıysa ne hikmetse evler yenilenmekte ama yollar aynı kalmaktadır bu yüzden yapılan hizmet eksik kalarak bazı düzenlemelerin yapılması için harekete geçilmelidir.

Aksi durumda yeni şehirde eski yolların olması tehlikeli istenmeyen fitilleri ateşler araçlar zarar görebilir.

Cevizlibağ oto kurtarıcı istediğinde oto kurtarma araçlarının tamamını sadece bir arabayı kurtarma için gönderme yapabilir sorun şu asla işimizle ilgili kimsenin arkamızdan konuşmasını istemiyoruz.

Yanımızda çalışan kişilerin hepsi Türkiye vatandaşı olup tahsilini tamamlayarak işe girişlerde ince eleyip sık dokuma yaptıktan sonra beraberce çalışma kurallarına girişiyoruz.

Sizlerin yanına araba kurtarıcı hizmeti verecek olan personel kesinlikle amatör olmayıp profesyonel uzman adamlardan kurulu kurtarıcı ekibiyle karşılaşırsınız.

Direk telefonu açar açmaz kaç paraya taşıyorsunuz diyen beyefendilerin arabanın bilgisini nerede olduğunu hangi model marka söylemeden direk ücreti sorması bizlerin buna karşılık olarak aynı kibarlık derecesinde terbiyemize uygun olarak karşılık verir izah ederiz.

Cevizlibağ oto kurtarıcı gün boyu yorgun bırakacak işlere tüm ekip olarak çalışarak alnının teriyle ekmek kazanıp evine huzurla gider.