?>

Skip to content

Cevizlibağ-Oto-ÇekiciCevizlibağ oto çekici ile yol yardım kuruluşu olup farklı türlerde işlerin bir arada yapılarak araba çekici isteğinizi derhal vaktinden önce karşılayarak çalışıyoruz.

İstanbul içinde sanayi ve yerleşimin iç içe olduğu semtlerden biridir, tek fark buranın da ağırlıklı olarak yerleşim üretim tesisleri ile semtin ortasından E-5 oto yolu geçmektedir.

İnsanların gelmesi toplu taşımayla ve özel araçla ulaşım çok kolaydır bu yüzden Semte birçok nokta üzerinden kısa zamanda ulaşılabilir bu yüzden özellikle sanayi tarafı gündüzleri çok hareketlidir.

Alanın ortasından metrobüs hattı geçmektedir aynı zamanda Atatürk öğrenci yurdunun yanında aynı isimle bir tramvay durağı var.

Yakın zamanda semtte üniversiteler kurulmuştur bu yüzden gündüzleri oluşan yolcu yoğunluğu sebebiyle sabaha kadar kalkışlı tramvay ve metrobüs seferleri yapılmaktadır.

Cevizlibağ oto çekici piyasaya kalite getirmiş önemli yenilikleri yol yardım ile araç çekici görevinde daima iyi yolda gitmiştir.

Kesin olmamakla beraber sınırları seyit nizam, merkez efendi ve Maltepe’ye uzanır.

İç bölgelere yakın taraf tamamıyla sanayidir Ülker’in fabrikası burada olarak Türkiye de tatlı ihtiyacının yine büyük kısmı burada bulunan fabrikalar tarafından karşılanır.

Ayrıca Topkapı oto sanayisi ve tekstil atölyeleri gıda fabrikaları da mevcuttur. Seyit nizam ve merkez efendi tarafları yerleşim bölgesi olup semt kentsel dönüşüme alınmıştır.

Devlet yolu kenarında bulunan kale kilit fabrikası arsasına Avrupa konutları inşa edilmiştir.

Oto sanayi tamir sitesi yanına ve üst taraflarına toplu konutlar inşa edilmeye başlanmıştır sanırız yakın tarihlerde buraları kaldırıp buraları kentsel dönüşüm bölgesi ilan edecekler.

Cevizlibağ oto çekici teslim aldığı arabaları iyi şekilde muhafaza ederek müşterilerine karşı olan yükümlülükleri sonuna kadar yerine getirmeye özen göstererek işini sürdürüyor.

Araba çekici taleplerinin tam yerinde uygulanmasını istiyorsanız öncelikle doğru konum bilgisi daha sonra personele yardımcı olacak şekilde bilinçli olmalısınız işinizin doğru yapılması adına bizlere biraz yardım ettiğinizde daha çabuk olarak hareket edebiliriz.

Çoklu çekici servisinden gün aşırı yararlanmak için 2 gün içinde bize ulaşabilirseniz rezervasyon karşılığı arabaların yurt içi dağıtımlarını itinalı olarak yaparak tüm müşterilere güler yüzle disiplinle nasıl çalışma yapılır.

Kurumsallık adına görevimizi icra ederek gönül rahatlığıyla işimizi tamamlıyoruz.

İstanbul her iki yakaya hizmet için ilçelerin hepsine eşit oranda bulunan onlarca araç çekici işinin Cevizlibağ oto çekici kurumu operasyonu ile yapıldığını belirtebiliriz.