?>

Skip to content

Çekmeköy-Oto-ÇekiciÇekmeköy oto çekici işletme olarak ilçenin her noktasına sorunsuz şekilde giderek yol yardım ve kurtarıcı hizmetini dakikalar içinde sağlar.

Yolda bozulmuş hasar görmüş otomobil için kurtarma ihtiyacınız geliştiğinde lütfen çağrı merkezimizi zaman kaybetmeden arayınız.

Özel olarak tasarlanmış araçların gelerek teknik donanıma sahip sürücüsü eşliğinde çekici yardımı verip istenilen adrese derhal götürülme süreci başlamış olur.

Tutanak eşliğinde alınan arabalar yine aynı özen gösterilerek adresine bırakılıp onarım aşamasına geçilir ayrıca dilerseniz servis noktalarında hasar tamiri yapılan arabaların takip işlerini yine bünyemiz altında oluşturulan servis ağıyla devamı incelenerek sizi sürekli olarak bilgi akışında tutarız.

Çekmeköy oto çekici çalıştığı kurumlar ve servis sahalarıyla gizlilik sözleşmesi altında işini sağlam olarak yapmaktadır.

Arzu ederiz firmamızı daha yakından tanımanız referanslarımızı incelemeniz.

Özel hizmet garantisini sadece ilçemiz halkına ve misafirlerine sunarak lüks araçların size ulaşmasını sağlamak için bu görevi hali hazırda sürdürme gayretinde bulunuyoruz.

Bize günün her saatinde dilediğiniz zaman içinde ulaşarak nereye isterseniz donanımlı kurtarıcı kamyonet ile kamyonlarımızın emrinizde olduğunu görebilir işlerinizde kullanmak koşuluyla hizmetiniz altına alabilirsiniz.

Profesyonel işlerin adamı olarak tanınıp biliniriz kolay şekilde para kazanmanın aksine zorlukların mesleğini tercih ederken yol ayrımında hiç düşünmeden uygulamaya başladık çok şükür bugün geldiğimiz nokta Türkiye markası olup bizleri aşan kaliteyle bütünleşti.

Çekmeköy oto çekici aslında tüm ilçelerde görev yapan sayısı 50 civarına yakın olan bir dizi kuruluşların birleşimiyle oluşan kurumsal işletme olup geç gelme yolda kalma gibi kalıp kelimeleri müşterilerine söylemez.

Emsalsiz iş yapma becerisi yapılan hizmetlerin kalitesi elinde tuttuğu güç kuvvet ile her zaman akıllarda kalan çalışma arkadaşlarına değer verip önemseyen kurum olma özelliğini eski zamanlardan süredir getirmekte.

İstanbul başta olup diğer yakın çevrede bulunan illerin tamamında bizden araçlar yollarda gezerken dolu ve ya boş göreceksiniz.

Trakya ile Marmara illerinde kesintisiz olarak yedi yirmi dört saat problemi olmadan işimizin başında nöbetteyiz.

Her müşteri bizim için değerli ve kutsal olup asla memnuniyetsiz bırakmadan aldatmadan çalışmalarımızı sürekli açık pozisyonda sürdürmenin hedef politikamız içinde olduğunu açık ve ortadadır.

Çekmeköy oto çekici semt sakinlerinin her an yanında olmaya itinalı davranmaya gayret ederek başladığı işi bitirir.