?>

Skip to content

Çağlayan-Oto-KurtarıcıÇağlayan oto kurtarıcı bozuk yolda kalan otomobilin oto çekici yardımıyla çekilerek taşınmasına yol yardım ekibinin yerinde onarmasına yardım eder.

Geride bıraktığımız 25 yıllık mazimiz bizi zirveye getiren kıskandıran çalışma prensiplerimizi hiçbir suretle elimizden bırakmadığımız disipline borçluyuz.

Araç servis ile satış işletmelerinin sürekli iş verdiği kurum olma özelliğimiz yeni değil uzun dönem yaşanmış mücadele sonucu kazanılmış zafer gibidir.

Bölgemizde üst kurup keşmekeş İstanbul trafiğinde çözüm olarak bizi seçmeniz bizim için ayrıca gurur kaynağı ve övünç olmuştur.

Mutlu müşteri portresi kazanımlarımızın değeri olarak görürsek yapılan çevre taşıma çekici işlemlerinde sizin üzülmenize asla meyil bırakacak hatalara düşmüyoruz aksine bizden istediğiniz her şeyin fazlasıyla size dönüşünü göreceksiniz.

Çağlayan oto kurtarıcı tüm kazandıklarına siz sevgili müşterilerine borçludur kesintisiz sağladığımız yol yardım hizmetinin yanı sıra farklı boyutlarda vinç ve kamyon ağır ticari araçlarına sahip olmamız tepeden inme tesadüfler ile olmamış alın teri ve emeklerimiz karşılığında kazanılmıştır.

Semtimiz Avrupa yakasının tam ortasında kalan konumu ve şekliyle buranın yollarını muhakkak kullanmak zorunda kalırsınız meydanda olan bölgenin tüm teknik arıza ve kazalarına koşarak size aracınıza yardım konusunda hizmet sağlarız.

İstanbul dışına göndereceğiniz araçlarınızın yine firmamız üzerinde taşınması bizim şehirler arası çoklu çekici hizmeti olarak büyük araçları size sunarak işlerinizin daha çabuk şekilde ilerlemesini sağlar görevimizi doğru biçimde yaparız.

Çağlayan oto kurtarıcı bireysel çalışma ortaklarına ekonomik olarak araç çekici desteğini kesintisiz her zaman düzgün olarak yapar.

Kazalı araçların uygun fiyatlar ile parça temini yapılıp tamir edilmesinde size sınırsız şekilde güzel olanaklar sunuyor alınan hasarlı arabalarınızı onarıyoruz oto sanayi içinde açık olan tamirhane içinde değerli müşterileri bekler.

İstanbul çıkışlı olarak her gün Ankara seferlerimizde yine sizlere ait olan alınmış ve ya satılmış arabaların getirilip tekrar yüklenme işinde uygun koşullarda düzgün paralar karşılığında yaparız.

Tüm ilçelerde konuşlanmış araçlarımızın aradığınız andan sadece kısa süre zarfında sizi çekmek için hazır olduğunu görebilirsiniz.

İsterseniz size mekanik ile elektrik arızalarının tespitinde usta önerisi sunabiliriz.

Tecrübelerimizi işimize aktararak kalitenin çıtasını sizlere hizmet için yükselttik.