?>

Skip to content

Çağlayan-Oto-ÇekiciÇağlayan oto çekici size yakın işletme olarak yol yardım ihtiyacınızı acil şekilde karşılar araçlarınızı oto kurtarıcı yardımı ile taşıyarak servise götürür.

Çevremizde saygı gören işine önem veren kurtarma konusunda aşırı şekilde özen gösterme eğiliminde iş yapmaya çalışan şirketimiz yakın tarihinde her türlü çalışmalar yürüterek başarısının artmasını destekleyerek gözle görülür kalite standartlarına ulaşmıştır.

Profesyonel oto çekici araçlarına sahip olup yine Avrupa ve Anadolu bölgesi arasında mekik sistemle çalışarak her aracı tam vaktinde gitmesi gereken yere ulaştırmasıyla piyasa geneli tanınıp kollanmakta.

Bulunduğumuz alan trafik bakımından İstanbul ilinin en kalabalık nüfus ile araç yoğunluğuna sahip sürekli arızaların kronik biçimde yaşandığı olayın merkezi gözüyle bakabiliriz.

Çağlayan oto çekici işletmesine gelen günlük telefon çağrı sayısının yüzleri aşan sınırda olduğunu rahatlıkla söylemek isteriz.

Kaza olayları haricinde lastik değişimi isteyen akü takviye için müracaat yapan her türlü arama isteğine direk olarak cevap vermek bizim için oyuncak modeli gibi olmuştur.

Kamyon çekici, otobüs çekici haricinde kiralık vinç modellerinin sizlere hizmet için zengin garajımızda bulunduğunu bilmeniz sizi rahatlatacak güven verecektir.

Tüm çalışma arkadaşlarımız alanında engin deneyime sahiptir işine saygı gösteren başarıyı yakalamış kalifiye personel olarak size iş yapmaya geldiklerinde araçlarınızı pratik ve akıllı şekilde oto çekici arabasına yüklerken güvenliği elden bırakmadan sakin sabırlı önlemleri alınmış olarak çekilir.

Gideceği istikamet doğrultusunda sizin belirlediğiniz nokta olacaktır.

Çağlayan oto çekici kalitesini hep ortada tutarak nasıl çalışma yaptığını iyi şekilde gözlemlersiniz.

Kendi bünyemizde her zaman müşteriye karşı olan sorumlulukların nasıl ilerlemesi gerektiğini anlatan farklı insan tiplerinden olan çalıştığımız kurum ile kişilerin mutlu olabilmesi bizim için önemlidir.

Alınması gereken tedbirlerin hayata geçirilirken gözlem yapan siz önemli ve değerli müşterilerimizin araçlarının korunarak emanete düzgün taşınma transferi hakkında eğitim ve bilgilendirme şeffaf açık net tavrımızı yansıtırız.

Piyasa genelinde büyük sevk işiyle uğraşan otomotiv işletmelerine yedek taşıma şirketi olarak sürekli araç gönderimi yapıyor işlerinin daha çabuk ilerlemesinde yardımcı pozisyonda oluyoruz.

Firmamız bünyesinde yol yardım ekibi ile teknik personel idari kadrolarımız aylık ortalama 300 insan gücünde olup iş dağılımına göre planlı program üzerinde harekete geçerek hizmet sağlıyoruz.