Skip to content

vale park Vale Park

Ülkemiz sınırları içerisinde en başarılı çalışma ekibi olarak referanslarımızın gösterdiği bizler sizlere 7/24 Vale Park hizmeti vererek dileğinizce iş yapmaktayız siz değerli müşterilerimiz karşısında her gün teknolojik olarak kendimizi yeniliyor referanslarımıza bir yeni kurum ekliyoruz şevkimizi çalışkanlıktan alan bizler sizlerin için varolduğumuzu işimizi sadakat ve titizlikle yaptığımızı hizmetimizle bildiriyoruz taklitlerimizin çokluğundan bıkmadan kaliteye önem veren biz Vale Adamlar vale park şirketi hizmet grupları içerisinde en elit hizmet kategorisi içerisindeyiz.Önde gelen kurum ve kişilere sürekli vale park hizmeti veren şirketimiz piyasada güven , kalite , başarı grafiğiyle huzurlarınızda olup günün her saati telefonlarınıza ve maillerinize cevap vermektedir. Vale park ekiplerimiz özel karşılama eğitimlerinden geçirilip sonrasında sizlerin hizmetine başlamaktadırlar.

akp secim otobusu 150x150 Kiralık Seçim Otobüsü chp secim otobusu 150x150 Kiralık Seçim Otobüsü mhp secim otobusu 150x150 Kiralık Seçim Otobüsü

Adaylığınızı halkınıza biz tanıtalım siz seçimin zaferini yaşayın. Şirketimiz sizleri bulunduğunuz seçim bölgenizde seçmenlere gün içerisinde görsel ve ses sistemi ile tanıtım araçları ile otobüs , midibüs , minibüs , citivan , panelvan , binek araçlar olarak giydirme reklam görsel medya ile son sistem ses cihazları eşliğinde sizleri halkımıza tanıtmak için hizmet kurulmuştur. Yıllardır seçim bölgelerinde seçmenlere sizleri tanıtan şirketimiz İstanbul, Ankara ve İzmir’de merkez olarak tüm ülke genelinde çalışmalar yapmaktadır. Şirketimiz telefonlarına 7/24 ulaşabilir istediğiniz şartlarda seçim aracı hazırlatabilirsiniz.

akp secim otobusu 150x150 Seçim Otobüsü Kiralama chp secim otobusu 150x150 Seçim Otobüsü Kiralama mhp secim otobusu 150x150 Seçim Otobüsü Kiralama

Tüm Türkiye genelinde hizmet veren şirketimiz sizleri herkese bütün milletimize tanıtmakta öncü olup anlaşılmanızı sağlamaktadır. Bütün partilerimizin yerel ve genel seçim adaylarını senelerdir tanıtan şirketimiz sizlere özel olarak hazırlatıp reklam giydirme ses sistemleri ve seçim asistanlarıyla son model lüx seçim araçlarıyla otobüs , midibüs, minübüs , panelvan , citivan modeller ile sizleri seçime hazırlamak doğru anlaşılmanızı sağlamaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir merkezli şirketimiz operasyon merkezimize 7/24 ulaşabilir sorularınıza cevap bulabilirsiniz sizi en iyi biz tanıtırız.

motorlu vale Moto Vale

Moto vale hizmeti veren şirketimiz siz değerli müşterilerimize haftanın yedi günü saat problemi olmadan dilediğiniz an çağrı merkezimizi arayıp 25 dakika içerisinde Moto vale personelimiz bulunduğunuz noktaya ulaşıp sizi gitmek istediğiniz yere güvenle götürmektedir. Moto vale personellerimiz sürekli eğitimlerden geçirilerek müşteri ilişkileri konusunda eğitilmektedir. Moto vale personellerimiz uluslararası sertifikalara sahip olup Dünyanın her yerinde araç kullanma belgelerine sahiptirler.Kuruluşumuz siz değerli müşterilerine 2009 yılından bu zamana övgüye değer bir kere bizi tercih edenin bir daha bırakmayacağı kalitede hizmet anlayışıyla 7/24 Moto vale ekibi olarak emrinizdeyiz.

modern kufe 150x150 Modern Küfe

Modern küfe geçtiğimiz asırlarda meyhane kültürümüzde alkol alındığında küfeciler tarafından bir küfenin içerisinde evlerine bırakılma hizmetiydi küfecilik şuan ki zamanda bazen kullandığımız sözcük olan küfelik oldun sen veya küfelik oldum demek yüzlerce yıllık bir sektörün var olduğunun belirgin sebebidir. Modern küfe hizmeti olarak şirketimiz personelleri sizlere acil olarak motorla 20 dakika içerisinde arabalı olarak 35 dakika içerisinde ulaşırlar Modern küfe personelleri sizleri gitmek istediğiniz noktaya güvenle ulaştırıp sorunsuz hizmet anlayışıyla bir sonraki hizmet için sizden ayrılırlar.Modern küfe ekibi olarak düzenli eğitimlere tabi tutulan personellerimiz sizler istediğiniz sürece 7/24 emrinizde hazır olacaklardır.