Skip to content

vip kiralama 300x180 Vip KiralamaStatüleri veya yaşam standartları içerisindeki konumları nedeniyle ayrıcalıklara sahip olan ve önem arz eden kişilere VIP denilmektedir. Bu insanlar için özel olarak vip kiralama yöntemi ile araçlar kiralanabilir. VIP tanımının içine ünlüler, devlet veya hükümet başkanları, büyük işverenler, siyasetçiler, yüksek düzey şirket yöneticileri, bürokratlar, zenginler ve çeşitli nedenlerden özel ilgiye tabi olanlar eklenebilmektedir. (daha fazla…)

ucuz arac kiralama 300x167 Ucuz Araç KiralamaArtık insanlar tarafından sıklıkla kullanılmakta olan araç kiralama işlemleri gün geçerek geniş bir ağda hizmet vermektedir. Araçların marka ve modellerine göre değişik usul ve tarzlarda kiralama hizmetleri insanların gündelik işlerinde ya da özel günlerinde kullanılmak üzere hizmete sunulmaktadır. Bu işlemlerde kişilerin tercih ettiği ucuz araç kiralama arayışı göz ardı edilmemelidir. (daha fazla…)

uzun donem arac kiralama 300x200 Uzun Dönem Araç KiralamaSüregelen hayatın yaşam koşulları içerisinde insanların iş ve özel organizasyonlarında araç kiralama işlemlerini gerçekleştirdiği bilinen bir gerçektir. Ancak insanların son zamanlarda maliyet hesapları ile birlikte yapmış olduğu hesaplamalar sonucu yeni bir akım olarak başlatılan uzun dönem araç kiralama sistemi ile kullanıcılar arasında tercih konusu olmaya başlamıştır. (daha fazla…)

ticari arac kiralama Ticari Araç KiralamaYapılacak her türlü ticari işlemler için insanların farklı kullanımlarında ihtiyaç duydukları araçları kirama yöntemi ile gerçekleştirdikleri bilinmektedir. Ticari alanlar için üretilmiş bu marka ve modeldeki araçlar bu alanda hizmet veren firmalar ve kurumlar tarafından insanların ticari araç kiralama taleplerini karşılayabilmektedir. İş adamları tarafından fazlasıyla talepleri ile bu alanda hizmet türleri çeşitleri ile birlikte devam edebilmektedir. (daha fazla…)

soforlu arac kiralama 300x226 Şoförlü Araç Kiralama

Son zamanlarda en çok tercih edilen araç kiralama işlemlerinde şoförlü araç kiralama işlemleri kullanıcılar tarafından beğeni seçilebilmektedir.  İnsanların gerek trafiğin zorluklarından gerek ise kullanım yapacağı yerin bilinmemesinden dolayı böyle talepler geldiği bilinmektedir. Özel olarak yapılan bu uygulamalar artık araç kiralama firmalarınca müşterilerin hizmetinde kullanılmaktadır. Vale Adamlar firması bu alanda hizmetlerine devam ederek büyüme yolundaki ilk adımlarını atmıştır. (daha fazla…)