Skip to content

izmir motor vale 150x150 İzmir Motor Valeİzmir Motor Vale; Motor vale uygulaması ile vale hizmetine yeni bir boyut kazandırılmıştır. Bugüne kadar vale hizmeti, sadece herhangi bir mekanın kapısında araç sahibini aracının alınarak parka götürülmesi, araç sahibinin mekan çıkışında da otoparktan aracının alınarak teslim edilmesi olarak gerçekleşmiştir. Firmamızın İzmir motor vale uygulaması ile İzmir’de dilediğiniz her yerden araçlarınız alınmakta ve dilediğiniz her yere götürülmektedir. (daha fazla…)

izmir moto vale 150x150 İzmir Moto Valeİzmir Moto Vale; İnsanlar, bir çok nedenden dolayı araçlarını kullanamayabilirler. Yılbaşı, bayram, düğün, doğum günü, iş yemeği, evlilik yıldönümü, eğlence gibi bir çok nedenle gerçekleşen özel gecelerde, alkollü içki kullanılması, aşırı yorgunluk gibi nedenlerle araç kullanımı gerçekleşemeyebilir. Bu durumda bir çok ilde olduğu gibi İzmir moto vale uygulamasıyla hizmetinizdeyiz. (daha fazla…)

fuar temizlik 150x150 Fuar TemizlikFuar Temizlik; Fuarlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek çok farklı sektörde, pek çok farklı alanda gerçekleştirilmektedir. Hangi konuda, hangi sektörde, hangi mal veya hizmette olursa olsun fuarlar, yoğun bir katılımla gerçekleşir. İster yöresel, ister ulusal isterse de uluslararası olsun tüm fuarlarda katılımcı sayısının en çok olması arzulanır ve en fazla kişinin katılması için de gereken tedbirler alınır. Organizatörler, katılımcılar için tedbir alırken, fuar temizlik işi için de tedbir almak zorundadır.  (daha fazla…)

arac transferi 150x150 Araç TransferiAraç Transferi; Tüm araçlar, sahipleri için maddi olarak bir değer taşır. Bazı insanlar için ise araçlarının apayrı bir önemi manevi değerleri vardır. Zaman zaman araçların transferleri, bir başka semte, bölgeye, ile götürülmesi gerekebilir. Bu durumlarda, güvenilir bir şoför bulmak oldukça zordur. Firmamız, en profesyonel en usta şoförleri ile araç transferi hizmetini vermektedir. (daha fazla…)

ankara vestiyer 150x121 Ankara vestiyerAnkara vestiyer; Vestiyer ihtiyacı bir çok organizasyonda mevcut imkanlarla yeterli ölçüde karşılanamaz. Ya organizasyonun gerçekleşeceği yerde vestiyer yoktur, ya da yetersizdir. Bu durumlarda konuklarınızın rahatı için vestiyer hizmetini kiralamak önemlidir. Firmamız, Ankara vestiyer kiralama hizmetini yıl boyu vermektedir. Böylece Ankara’da gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlar için katılımcı sayısı ve organizasyonun yapılacağı yer fark etmeksizin en profesyonel vestiyer kiralama hizmetini alabilirsiniz.  (daha fazla…)