?>

Skip to content

Beyoğlu-Oto-KurtarıcıBeyoğlu oto kurtarıcı sağlıklı iş yaparak değerli müşterilerine oto kurtarma ve oto çekici desteğini taşıma kaskosu altında güvenlikli hizmet sunar.

Eğlence hayatının lideri olarak Türkiye illerinin tamamı bu kadar hızlı ve yoğun olduğunu kimse hayır edemez.

Tüm insanlık neredeyse İstanbul iline gelip buraları görmeden gideceğini sanmıyoruz bunaltıcı araba kuyrukları altında bizden istedikleri oto kurtarma işlerine gitmeye çalışmamız bazı anlar bizi kötü biçimde yormakta araç kurtarıcı işini yaparak değil ama trafikte giderken.

Hafta sonları kapasitesinin çok üstünde araba hareketliliği olduğunu düşündüğümüzde gelişi güzel her yere park etmeye çalışan sorumsuz bazı kişilerin yüzünden ambulans ve itfaiye araçlarını bile zor duruma düşürdükleri anlara şahit oluyoruz.

Beyoğlu oto kurtarıcı aracınızın önüne arkasına yasak şekilde park edilen araçları sizin isteğinize göre alamaz trafik polisi eşliğinde bizi aradığınız takdirde problem olmadan kısa süre içinde sorunu ortadan kaldırarak sizin yolunuza gitmenizi sağlamak firmamız için görev sayılır.

Sınırlarımızın içinde hizmet veren bütün araba markalarının yetkili servisleriyle anlaşmalı olarak çalışıyor olmamız bu hizmetin arasında çok eski aktif kurum olmamızın ispatı durumunda olduğunun göstergesidir.

İşlerinizin yetişmesine yardım ederek bulunduğunuz çıkılmaz şekilde kalmış olan otomobil ile ağır ticari taşıtlarını çıkarmak bizim için çocuk oyuncağı gibi tabiri kullanıyoruz.

Geride bırakılan tüm zamanlarda hesap kitap yaparsak bu iş uğruna gitmediğimiz memleket alan kalmadı işimiz gereği hala gitmeye devam ediyoruz.

Beyoğlu oto kurtarıcı elinde tuttuğu iş gücüne karşılık yakın çalıştığı diğer aynı piyasa şirketleri arasında kardeşlik anlaşmasına bağlı birbirini destekleme adına güzel paylaşımların yapılmasında öncülüğünü göstermektedir.

Hasarlı araçların başka illere taşınması adına çoklu çekici sektörüne sürekli olarak desteklerini onlara katkıları eksik etmez büyük çekici kamyonlarıyla işine dört elle sarılarak herkesin mutlu olduğu işin altına elini koyar.

Yanımızda görev alan insanların yıllar boyu bizler ile birlikte yol gitmeleri bağlı olmaları işlerini severek yapmaları boşuna harcanmış emeklerin aksine birlikte iş yapma gücünün ne denli iyi olduğunu bariz şekilde ortaya koymaktadır.

Dünya üzerinde bize göre muhteşem dokusu havası tarihi ile Beyoğlu oto kurtarıcı hep sizinle kalmaya devam edecektir.