?>

Skip to content

Beyoğlu-Oto-ÇekiciBeyoğlu oto çekici kurumu olarak daima yanınızda olmaya çalışıyor yol yardım hizmetini sınırlara yayarak oto kurtarıcı araçlarını bölgede tutarak nöbetteyiz.

İstanbul’da değerinin ölçülemediği ilçenin tüm ara sokaklarına girip araçların kurtarma operasyonlarını gerçek çekici hizmetiyle vermeye başlayalı çok seneler geçti.

Ama dikkatimizi disiplini bozmadan kaliteye önem veren dürüst işletme olmayı yolumuzu doğruluk üstünde tutmayı elimizden bırakmadan çalışıyoruz.

Sınırlarımızın dışında bizi hemen tüm esnafların tanıdığını gönül rahatlığıyla belirtebiliriz.

Ömrümüzün geçtiği ilçede nerede ne oluyor ilk biz duyarız buralar gündüz başka geceleri ayrıdır.

Erken saatlerde başlayan insan seli ertesi sabah altıya kadar hiç durmaz zamanında yapılan istatistiklere göre günlük 3 milyon ziyaretçi gelirdi.

Beyoğlu oto çekici telefonları bu nedenden ötürü hiç susmaz sürekli bir şeyleri isterler bazı zaman akü takviye bazen de yol yardım işlerinde oradan buraya sürekli hareket içinde döner dururuz.

Hemen yakınlarda eski oto tamir sanayilerinden Dolapdere ile Hasköy sanayisi olup müşterilerin arzu ve isteklerine göre her yöne taşıma işini yaparak görevi tamamlarız.

Bu işe girişenler çok acele davranarak para var sanır tüm paralarını yatırır kamyon kamyonet alırlar daha sonra kıvıramayan olarak hezimete uğrayıp isyan ederek araçları satmaya başlarlar.

Sanırlar oto çekici işi basit maalesef çok sıkıntı yaşayarak vazgeçmeleri bizleri de üzmektedir.

Emek vermediğin işe tepeden inme başlamayacaksın kural bir gider arabayı uçuruma yuvarlar takla attırma tehlikesi yaşatırsınız altınızdaki aracı verir gidersiniz.

Beyoğlu oto çekici bu tür hadiselere nokta koyarak başarılı iş yapma yeteneğinin sırrını çekirdekten yetiştirdiği çalışma arkadaşlarına borçlu müşteriye karşı hitap mesela çok önemlidir.

Ne ister nasıl konuşulur kızdırmamak için nasıl davranmak gerek bunları bilmeniz sizin başarılarınızın artarak işinizin büyümesine sebep olacak etkenler olacaktır.

Ekip çalışması kesinlikle iyi şekilde örgütlenip fazla yorucu olmadan herkesin hakkını kollamak sizin yönetiminizin akıllı planlama yapması gerekir.

Yol üzerinde giderken arızalı aracın yanında durarak efendim çekici ve ya yol yardım desteği gerekiyor mu demek o insanın biraz rahatlamasına neden olan kaynaklardan sadece birisidir.

Beyoğlu oto çekici işte böyle sorumluluklar içinde yönetilen kurumsal şirket olarak her kesime hitap eder.