?>

Skip to content

Beşiktaş-Oto-KurtarıcıVale Adamlar hizmet sektörü içinde uzun yıllara dayanan geçmişi ile siz değerli müşterilerine araba kullanımı ve taşıması üzerine farklı alanlarda çalışmalar sergilemekteyiz

Bunlardan bazıları belirteceğimiz gibi sizlerden gelen talepler doğrultusunda giriş yapılmış olup oldukça güzel övgüleri beraberinde getirdi.

Beşiktaş civarlarında oto kurtarıcı işine geliştirilmiş vaziyette kararlı olarak devam etmekteyiz.

Eğlence merkezleri çıkışı bizden şoför istiyorsunuz ve ya sabit projelerde vale hizmeti talep ediyorsunuz ve organizasyon çerçevesinde karşılama ile sürücü görevini yaparken artık çekici ve yol yardım servisinin de başladığını duyuruyoruz.

Beşiktaş Kurtarıcı, Beşiktaş Oto Kurtarıcı, Beşiktaş Acil Kurtarıcı, Beşiktaş Çekici, Beşiktaş Oto Çekici, Beşiktaş Acil Çekici, Beşiktaş Oto Kurtarma, Beşiktaş Akü Takviye, Beşiktaş Yol Yardım, Beşiktaş Ahtapot Çekici, Beşiktaş Ahtapot Kurtarıcı, Beşiktaş Kiralık Vinç, Beşiktaş Araç Çekici.

Yine yoğun istek alarak başladığımız içimizin 7. Yılında araç kurtarma konusunda filo donanıma sahip garajımızın varlığı söz konusudur.

İstanbul çevrelerinde Ege illerinde Vale Adamlar markasını bu işler ile uğraşan profesyonel hizmet kullanan her kesimin bildiğini düşünüyoruz.

Marka yolunda seneleri size özel isteklerinizi anında karşılayarak çalışmalar içinde kaldık.

Ayrıca tatil bölgelerine siz hareket ederken aracınızı yine sizin için hazırlanmış uzun yol aracına yüklenerek istenilen her ile taşımayı başarılı şekilde yürütmekte olduğumuzun bilinmesi bizler için aynı incelik övgü ve güzelliktir.

İzmir şubemiz ile direk olarak karşılıklı araç gönderimi yapıyoruz.

Siz yolda kalmanız durumunda jet sistem dediğimizi özel yapılmış kurtarma arabasını derhal gönderip sizi acil olarak alıyor gitmek istediğiniz araç tamir servis atölyesine bırakıyoruz.

Başarılı geçen çalışma hayatımız içinde Beşiktaş bizler için aynı anlam ve mana taşımakta 1990 senelerinin başında başladığımız bu işlere yıllar geçtikçe emeklerimizi ikiye katlayarak devam ettik bugünlerde kavuştuğumuz kurumsal yapımıza ulaştık.

Beşiktaş Kurtarıcı, Beşiktaş Oto Kurtarıcı, Beşiktaş Acil Kurtarıcı, Beşiktaş Çekici, Beşiktaş Oto Çekici, Beşiktaş Acil Çekici, Beşiktaş Oto Kurtarma, Beşiktaş Akü Takviye, Beşiktaş Yol Yardım, Beşiktaş Ahtapot Çekici, Beşiktaş Ahtapot Kurtarıcı, Beşiktaş Araç Çekici, Beşiktaş Kiralık Vinç.

İstanbul illeri haricinde Trakya da bazı bölgelere Marmara iller geneli tamamına sahip ve iş yapma potansiyelimiz aktif olarak çalışma yaparız.

Örneğin buradan Ankara iline çekici ve ya şoförlü araç gönderimi yapacaksınız aynı gün içinde aracın teslim edilmesi söz konusu uzunca sene hizmet verdiğimiz müşterilere özel avantajlı taşıma sağlıyoruz.

Biz sadece vale işi yapmıyoruz. Yat ve tekne kiralama yol yardım çekici aklınıza gelecek tüm işlerin içinde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Sizde akıllı ve profesyonel hizmet almak isterseniz buyurun bize politikamız herkes için geçerli olup sigortasız sözleşme olmadan iş yapmıyoruz.

Piyasa genelinde sürekli olarak takip edilerek adımızın kalitemizin farkındayız.

Vale kiralama hizmetleri çatısı altında lüks işlerinde yapıldığını yazımız içinde göreceksiniz.

Kurumsalın tercihi işletmemiz neredeyse çeyrek asırlık tecrübesi içinde hizmet veremediği kurum ve kişi kalmamıştır.

Yıllarını iş geliştirme üzerine harcayan yönetim ekibimiz sizlere daha yararlı olabilmek için sürekli olarak firmanın teknoloji alanını güçlendirmek için mücadele içinde yerlerini almışlardır.

Beşiktaş Kurtarıcı, Beşiktaş Oto Kurtarıcı, Beşiktaş Acil Kurtarıcı, Beşiktaş Çekici, Beşiktaş Oto Çekici, Beşiktaş Acil Çekici, Beşiktaş Oto Kurtarma, Beşiktaş Akü Takviye, Beşiktaş Yol Yardım, Beşiktaş Ahtapot Çekici, Beşiktaş Ahtapot Kurtarıcı, Beşiktaş Araç Çekici, Beşiktaş Kiralık Vinç.

Size 24 saat sistemi üzerine kurulu iş yapan deneyimli teknik ekibimiz ile her türlü problemi ortadan kaldırma sözü veriyoruz.